Wirtualna Polska rozdaje nagrody na 15-lecie istnienia

06-07-2010, 12:16

Wirtualna Polska obchodzi w tym roku swoje 15-lecie. Z tej okazji internautów czeka dużo atrakcji, m.in. te dostępne w specjalnym, urodzinowym serwisie. Wraz ze startem witryny ruszył konkurs na jubileuszowe logo portalu. Zwycięski projekt stanie się oficjalnym logo WP na trzy miesiące świętowania i będzie prezentowane na stronie głównej.

- Wirtualna Polska jest pierwszym polskim portalem. Startowała w tym samym czasie, co światowi giganci, eBay, Yahoo! czy Amazon. Piętnaście lat to ważny dla nas jubileusz i już teraz zaczynamy świętowanie – mówi Grzegorz Tomasiak, Prezes Zarządu Wirtualnej Polski. – Startujemy, na dobry początek, ze specjalną witryną urodzinową, 15lat.wp.pl. Na jej stronach przypominamy, wspominamy i, co oczywiste, chwalimy się. Bo mamy czym – dodaje Tomasiak.

>> Czytaj też: Łódź: Jubileuszowy Boatcamp już we wtorek

Sonda
Weźmiesz udział w konkursie?
  • Tak
  • Nie
  • Nie wiem
wyniki  komentarze

W serwisie użytkownicy znajdą to, co najciekawsze z 15 lat działania portalu – swoiste „the best of” Wirtualnej Polski: najbardziej interesujące artykuły, filmy, zdjęcia itd. Zamieszczono tu także unikalne materiały pokazujące WP „od kuchni” oraz pozdrowienia od gwiazd.

- Staraliśmy się podsumować ostatnie 15 lat w typowo internetowy sposób – mówi Tomasz Bączek, Kierownik Działu Marketingu WP. – Robimy to z przymrużeniem oka, na wesoło, zależy nam bowiem na dobrej zabawie w atmosferze święta, jakim są dla nas urodziny WP – dodaje.

15lat WP - konkurs
fot. - 15lat WP - konkurs
Jedną z atrakcji serwisu jest konkurs skierowany do użytkowników. Aby zdobyć nagrodę, należy zaprojektować jubileuszowe logo Wirtualnej Polski. To, które zwycięży, przez trzy miesiące będzie prezentowane na stronie głównej portalu, stając się na ten czas oficjalnym logo WP. Jego twórca natomiast otrzyma nagrody rzeczowe takie, jak laptop ACER ASPIRE ONE, konsola SONY PSP. Finaliści, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce, wygrają odpowiednio telefon komórkowy Nokia E65 oraz zegarek marki TIMEX.

>> Czytaj też: Konkurs na nowe logo Ery rozstrzygnięty

Pierwszy etap konkursu wystartował już 5 lipca. Użytkownicy mogą zgłaszać swoje projekty do połowy sierpnia. Następnie zostanie wyłonionych sześć prac, z których - w drugim etapie zabawy - internauci wybiorą zwycięzcę.

Szczegóły konkursu oraz jego regulamin można znaleźć w serwisie urodzinowym WP: 15lat.wp.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Tematy pokrewne:  

tag Wirtualna Polskatag logotag konkursytag jubileusze
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31