Wielbisz kogoś po cichu? Skorzystaj z miłosnej bramki SMS

06-02-2019, 14:41

Krótka, szczera, anonimowa i dostarczona dokładnie 14 lutego - taka powinna być idealna Walentynka. Darmowa miłosna bramka pozwoli ją dostarczyć. Dzięki limitowi 140 znaków autor musi przejść od razu do sedna. Czułe słowa trafią do właściwej osoby w odpowiednim momencie.

Coraz trudniej jest dzisiaj zachować anonimowość, a w przypadku listu miłosnego na Walentynki to podstawa. Tradycja nakazuje, aby przynajmniej na początku tożsamość wielbiciela lub wielbicielki pozostała nieznana. Pozwala na to stary i niezawodny SMS oraz specjalna bramka, która dostarczy go do wybranej osoby w romantycznej atmosferze niedopowiedzenia.

Wystarczy na stronie walentynki.smsapi.pl podać numer telefonu wybranki lub wybranka, a w polu poniżej dać się ponieść poezji i uczuciom, aby za chwilę jednym kliknięciem przejść do wysyłki SMS i ekranu wyboru godziny wysyłki wiadomości. Usługa już działa. Tajemniczy list można napisać teraz, a zostanie dostarczony 14 lutego o wybranej porze. 

Twórcy walentynkowej usługi podkreślają, że poza enigmatycznym podpisem pozwalającym domyślić się, kto stoi za miłosnym SMS-em, sprytnym sposobem na kontynuowanie zabawy jest umieszczenie w nim skróconego linka (np. przez serwis idz.do) prowadzącego do nagranego filmu czy profilu w mediach społecznościowych.

Źródło: SMSAPI


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy