Weź udział w infoShare 2015 - ruszyła rejestracja online!

07-03-2015, 16:26

Ponad 3500 uczestników i 80 prelegentów z całego świata, networking na bursztynowym stadionie, specjalna strefa dla startupów i inwestorów - Startup Zone, wydarzenia kulturalne i plenerowe. 9 edycja infoShare to moc wydarzeń! Jedna z największych konferencji Tech & New Media w Europie już 11 i 12 czerwca 2015 w AmberExpo w Gdańsku!

– Od pierwszej edycji w roku 2007, infoShare rozwinęło się do imponujących rozmiarów. Konsekwentnie poszerzamy spektrum merytoryczne konferencji, zwiększając jednocześnie jej zasięg. W kreatywnej przestrzeni Miasta Gdańsk spotkają się ponownie przedsiębiorczy, twórczy specjaliści oraz CEO nie tylko z Polski, ale i całej Europy – mówi Grzegorz Borowski, jeden z organizatorów.

Aby zapewnić inicjatywie rozwój, a uczestnikom najlepszy dostęp do konferencyjnej oferty, wprowadzane zostały nowe zasady uczestnictwa. Podstawowy udział w infoShare pozostaje oczywiście bezpłatny, jednak organizatorzy przygotowali także szereg zróżnicowanych biletów uprawniających do wzięcia udziału w dodatkowych aktywnościach, głównie związanych z networkingiem. Oferta ta jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby uczestników. Profity wynikające z niektórych wybranych opcji będzie można wykorzystywać także po zakończeniu konferencji.

Podczas tegorocznej edycji infoShare ponownie możliwy będzie udział nie tylko w wykładach, ale także warsztatach oraz panelach dyskusyjnych związanych z tematyką: software development (frontend oraz backend), UX design, digital marketing, entrepreneurship itp. Obowiązywać będzie podział związany z tematycznymi ścieżkami – na Main i Tech Stage, Startup Stage oraz Workshop. InfoShare 2015 to ponownie przede wszystkim merytoryka, networking, idee, twórcy oraz międzynarodowe sukcesy.

Wprowadzona w ubiegłym roku Startup Zone, organizowana przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, będzie miała swoją kontynuację także podczas tegorocznej edycji. Startupy biorące udział w Startup Zone będą mogły zaprezentować swój pomysł i zainteresować nim inwestorów na kilka sposobów. Jednym z nich jest udział w Startup Expo – przestrzeni gromadzącej najbardziej innowacyjne projekty z całego świata. Startup Zone to także szansa na występ na startupowej scenie (Startup Stage) oraz walkę o tytuł najlepszego startupu – Startup Contest.

– STARTEROWY Startup Zone to miejsce w całości dedykowane ciekawym pomysłom oraz firmom i inwestorom, którym zależy na wsparciu dobrze rokujących projektów. Głównym elementem strefy jest Startup Contest, do udziału w którym zapraszamy startupy z całego świata znajdujące się na wczesnym etapie realizacji projektu, ale posiadające już co najmniej wersję demo swojego produktu. Interesują nas zarówno polskie, jak i zagraniczne pomysły celujące w obszar IT i nowych technologii, a także ciekawe projekty ambitnych naukowców marzących o ich komercjalizacji. Dla wszystkich uczestników konkursu przygotowaliśmy sporo atrakcji. Dodatkowo, jednego z polskich finalistów Startup Zone czeka w tym roku specjalna nagroda. Wybierzemy startup, który – jako reprezentant naszego kraju – pojedzie do Kopenhagi na międzynarodowe finały Creative Business Cup! To będzie wyjątkowe wydarzenie! – mówi Agnieszka Meller, manager z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

To jednak nie koniec zmian i nowości w programie – agenda infoShare 2015 zapełnia się, obfitując nie tylko w ciekawe wystąpienia, ale także w wydarzenia kulturalne czy rekreacyjne – m.in. wyścigi smoczych łodzi czy poranne beach running. Nie zabraknie miejsca na spotkania z inwestorami, networking czy relaks. Szczegółowy program wydarzenia będzie na bieżąco aktualizowany na: infoshare.pl

 

Konferencję organizuje Fundacja infoShare, którą założyli Grzegorz Borowski, Andrzej Kiesz, Tomasz Pawul i Marcin Pokojski. Odbywa się dzięki wsparciu Biura Promocji Miasta Gdańska, Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter, Gdańskiego Parku Naukowo – Technologicznego, Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego, a także licznych partnerów, sponsorów oraz patronów medialnych.


  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930