Webshake.tv: Playboy w 3D i komputer w klawiaturze

PATRONAT MEDIALNY 21-05-2010, 07:24

W kolejnym odcinku Webshake.tv możemy posłuchać o serwisach do grupowych zakupów lokalnych, czyli Groupon i kupionym przez niego CityDeal - działającym do tej pory na 16 rynkach europejskich. Wspomniano o nadchodzącym tablecie od Google i niezwykłym komputerze ASUS Eee Keyboard, który wyglądem przypomina tradycyjną klawiaturę z wbudowanym 5-calowym, dotykowym wyświetlaczem.

Prowadzący zachęcają też młodych startupowców do wzięcia udziału konkursie Global Startup Challenge 2010, w którym można wygrać 200 tys. zł na realizację swojego pomysłu. W programie pojawiła się też informacja o nowej wersji Microsoft Office, a także o globalnej ucieczce z Facebooka (tzw. Quit Facebook Day - 31 maja) i konkurencyjnym dla niego projekcie Diaspora.

Na koniec kilka słów o pechowym użytkowniku Twittera, który za swoje niefortunne 140-znaków musi zapłacić 1500 USD kary oraz o czerwcowym numerze Playboya z rozkładówką w 3D. Zaprezentowano również serwis Shoply.com, pozwalający w kilka minut stworzyć własny sklep internetowy.

>> Obejrzyj wcześniejsze odcinki i relacje wideo Webshake.tv


Źródło: Webshake.tv
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy