Webament szansą dla przedsiębiorców

31-03-2020, 09:29

Odkładasz w czasie stworzenie strony internetowej dla swojej firmy ze względu na duże koszta? Znaleźliśmy alternatywę pomocną tym, którzy nie chcą nadwyrężać swojego budżetu.

laptop

W dzisiejszych czasach to, jak wysoce istotne jest posiadanie własnej strony internetowej, jest faktem oczywistym, którego nikomu nie trzeba tłumaczyć. Dobrze przygotowana witryna może pozwolić na pozyskanie nowych klientów, a nawet na dotarcie do większego grona odbiorców - jeżeli zadbamy o jej pozycjonowanie. Jednak część przedsiębiorców odkłada to w czasie tylko ze względu na ograniczony budżet. Przekonanie o tym, że wykonanie strony internetowej jest usługą nadwyrężającą budżet, jest jednak błędne. Wystarczy dobry research, a okazuje się, że istnieją rozwiązania, na które może pozwolić sobie praktycznie każdy.

Niski abonament zamiast jednorazowej wpłaty

Webament oferuje spersonalizowane i funkcjonalne strony internetowe o nowoczesnym designie. To, co szczególnie wyróżnia tę ofertę od innych agencji interaktywnych czy kreatorów - to sposób płatności. Niski abonament i brak opłaty wstępnej dla klienta jest bezsprzeczną zaletą. Wykonanie strony internetowej w agencjach interaktywnych oscyluje w granicach 2 - 3 tysięcy. Dlatego często jest to przyczyną oddalającą realizację przez wiele firm. Możliwość dokonywania miesięcznych płatności otwiera nowe możliwości między innymi dla nowych przedsiębiorców. Tym samym jest to również idealna propozycja dla firm, które potrzebują stworzyć witrynę dla swojej działalności, jednak nie chcą inwestować jednorazowo większych sum. Przyjrzyjmy się bliżej co oprócz gotowej strony internetowej zawarte jest w miesięcznych płatnościach.

Wsparcie techniczne na czas umowy

Co do samego wykonania stron, to są one tworzone na podstawie określonych oczekiwań klientów. Witryny nie są kreowane przez, niektórym znane, WP czy WIX, jest to zatem usługa, która spełni wymagania osób oczekujących niestandardowych rozwiązań. Tak jak i w innych agencjach strony są responsywne - czyli widok odpowiednio dopasuje się zarówno do monitora komputera, jak i wyświetlacza, którym dysponują telefony czy tablety. W dodatku klient tak naprawdę nie musi się już o nic martwić, bo po stronie wykonawcy leży przedłużenie domeny oraz hosting. Umowa gwarantuje nie tylko samo wykonanie strony internetowej, ale także wsparcie techniczne przez cały okres jej trwania. Klienci mają możliwość aktualizacji danych na stronie, takich jak zdjęcia czy treści. Dodatkowo sama umowa jest ujęta w przystępny i przejrzysty sposób tak, aby zamawiający nie miał żadnych wątpliwości przy jej zawieraniu. Sformułowana jest w sposób przystępny i zrozumiały. To wszystko zawiera się w niskiej miesięcznej kwocie abonamentu. .

Jeżeli nie chcemy wydawać wielu pieniędzy na start, to Webament wydaje się naprawdę dobrą alternatywą. Tak naprawdę przez cały okres trwania umowy, klient nie musi się o nic martwić. Otrzymuje gotową stronę z zapewnioną domeną i hostingiem, wsparcie techniczne oraz możliwość aktualizacji. Wszystko to otrzymuje na przystępnych warunkach. Mimo, że oferta nie jest kosztowna, to wykonane strony niczym nie odstają od tych wykonanych za wpłatą jednorazową. Są nowoczesne, funkcjonalne i dobrze wyglądają. Więcej informacji na temat oferty znajdziemy pod adresem: www.webament.pl .


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag Webament
To warto przeczytać


fot. fizkes
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: