Warsztaty marketingowe - Nowoczesna promocja marek w ujęciu strategicznym

PATRONAT MEDIALNY 17-03-2014, 07:01

Zajmujesz się marketingiem? A może budujesz własny biznes? Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się  jak zaplanować i prowadzić kampanię marketingową to właśnie znalazłeś odpowiedź. Warsztaty organizowane w ramach Innowacji Marketingowych są miejscem gdzie zdobędziesz i usystematyzujesz swoją wiedzę oraz nawiążesz kontakty z praktykami komunikacji marketingowej.

Warsztaty innowacje marketingowe

I edycja warsztatów jest elementem szerszego projektu „Innowacje Marketingowe”. Tematem przewodnim pierwszego spotkania z cyklu będzie “Nowoczesna promocja marek w ujęciu strategicznym”. Warsztaty odbędą się w dniach 10 i 11 kwietnia w godzinach 9-16 w nowoczesnych salach konferencyjnych Hotelu Rzeszów.

Praktyczny wydźwięk szkolenia skoncentrowanego wokół strategicznych aspektów promocji oraz doświadczona kadra mająca za sobą dziesiątki kampanii są niewątpliwą siłą i zaletą warsztatów. Szerzenie świadomości istnienia nowoczesnego marketingu i potencjału jego wykorzystania skłoniło nas do zwrócenia uwagi właścicieli, prezesów oraz osób z działów marketingu i PR podkarpackich firm na konieczność rozwoju i adaptacji innowacyjnych rozwiązań w swoich biznesach. Naświetlając filozofię współczesnej komunikacji marketingowej oraz propagując wiedzę z tej bogatej dziedziny chcemy przyczynić się do poprawy znajomości narzędzi i realiów promocji na Podkarpaciu, jak również na terenie całego kraju.

Szkolenia pomogą uczestnikom w zdobyciu praktycznej wiedzy i wymianie doświadczeń z osobami, które na co dzień zajmują się promocją firm. Dzięki ćwiczeniom i warsztatowemu charakterowi szkolenia znacząco zwiększy się świadomość odbiorców z zakresu optymalnego doboru narzędzi promocji. Przedstawiona metodologia budowy strategii oraz pomiaru efektywności działań marketingowych pozwoli przedstawicielom firm zmienić perspektywę w ocenie i planowaniu przyszłych działań. Mamy nadzieję, że wiedza uzyskana w trakcie warsztatów znacząco ułatwi projektowanie odpowiednie dobieranie narzędzi promocji i osiąganie wyznaczonych celów biznesowych.

Cena warsztatów za 2 dniowe szkolenie wynosi tylko 360 zł netto, a to nie wszystko. Na hasło FEB2014 mamy dla Was 20% zniżki.

Wszystkich zainteresowanych rejestracją lub szczegółami wydarzenia odsyłamy na stronę warsztatów http://innowacjemarketingowe.pl/


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy