Warsztaty Creative Roadshow bezpłatnie online

08-12-2009, 12:33

Osoby zainteresowane grafiką mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach Creative Roadshow prowadzonych przez Piotra Janowczyka. Spotkania online będą dotyczyć wykorzystania narzędzi Photoshop CS4, Illustrator CS4 oraz InDesign CS4 w codziennej pracy grafika.

Creative Roadshow to cykl spotkań odbywających się w największych miastach Polski. Sesja online zostanie zorganizowana z myślą o tych, którym nie udało się wziąć udziału w październikowym Creative Roadshow w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu czy Poznaniu.

Warsztaty poprowadzi Piotr Janowczyk - wykładowca Grafiki Wydawniczej i Ilustracji Prasowej przy katedrze Projektowania Graficznego Europejskiej Akademii Sztuk oraz Akademii Fotografii w Warszawie. W praktyce zajmuje się on szeroko pojętym projektowaniem graficznym, a także ilustracją, animacją telewizyjną oraz street artem.

Spotkania Creative Roadshow odbędą się w dniach 14 i 18 grudnia o godzinie 11. Aby wziąć w nich udział, należy zarejestrować się w serwisie kreatywnybazar.pl. Sesja online będzie trwała około godziny. Na 3 dni przed spotkaniem każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link umożliwiający mu dostęp do spotkania.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisieRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy