Walka Adamek vs Kliczko w Cyfrowym Polsacie

07-09-2011, 21:47

Pojedynek bokserski Tomasza Adamka i Vitalija Kliczko będzie dostępny odpłatnie także w Cyfrowym Polsacie.

Sonda
Obejrzysz walkę Adamek vs Kliczko?
  • tak
  • nie
  • nie wiem jeszcze
wyniki  komentarze

Transmisję Gali Boksu w usłudze pay-per-view (HD), zapewniającej dostęp do wydarzenia na żywo po wniesieniu opłaty w wysokości 40 zł, będą mogli obejrzeć wszyscy abonenci i klienci Cyfrowego Polsatu - także korzystający z dostępu do bezpłatnych kanałów telewizyjnych za pośrednictwem dekoderów operatora.

Wykupienie usługi zapewnia dostęp do transmisji zarówno walki głównej, jak i pozostałych pojedynków. Gala rozpocznie się o godz. 21.00, a od godz. 19.30 widzowie będą mogli oglądać studio. Pojedynki będą komentowali Jerzy Kulej, dwukrotny mistrz olimpijski w boksie, oraz Andrzej Kostyra, ekspert boksu.

>> Czytaj też: Cyfrowy Polsat: superszybki internet LTE od 30 zł miesięcznie

Zamówienia na walkę można składać od 2 września przez SMS (o treści: nr karty dekodera.WALKA, wysyłany na nr 7043), w Internetowym Centrum Obsługi Klienta lub w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (przygotowano dedykowane numery telefonu: z tel. stacjonarnego 801 00 55 55 oraz komórkowego 699 44 55 55). Potwierdzenie nadania dostępu do usługi PPV będzie możliwe do sprawdzenia na kanale 50 i 118 już od 8 września.

Pojedynek Tomasza Adamka i Vitalija Kliczko o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej organizacji WBC odbędzie się w sobotę wieczorem na nowym stadionie we Wrocławiu. Walka będzie transmitowana do ponad 100 krajów na całym świcie.


Źródło: Cyfrowy Polsat
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy