Wakacje z Niemiec - to się opłaca!

17-05-2018, 10:08

Wakacyjny wyjazd zwykle kojarzy nam się z wydatkami. Przez cały rok pracujemy ciężko, często odmawiając sobie drobniejszych przyjemności po to, by ten wyjątkowy moment w ciągu roku, jakim jest długo wyczekiwany urlop, spędzić z bliskimi, korzystając ze wszystkiego, na co mamy ochotę. A gdyby podejść do kwestii wakacyjnego wyjazdu nieco inaczej? Nie myśląc o tym, ile możemy stracić, ale w jaki sposób zaoszczędzić sporą ilość gotówki, świetnie się przy tym bawiąc? To naprawdę możliwe. Wystarczy porównać oferty zagranicznych biur podróży, wybierając wakacje z wylotem z Niemiec. W naszej kieszeni pozostanie nawet kilkaset złotych.

mat partnera

Polscy turyści to jedna z tych grup, które niemieccy touroperatorzy traktują wyjątkowo. Wszystko za sprawą naszego coraz większego zainteresowania wycieczkami organizowanymi przez niemieckie biura podróży. Polacy przekonali się, że wylatując na wakacje z Niemiec, mogą spędzić je taniej i w znacznie bardziej komfortowych warunkach. Zastanawiasz się, co takiego oferują niemieckie biura podróży, że na polskich portalach turystycznych, np. http://dreamtours.pl, znajduje się tak wiele ofert wczasów z Niemiec? Poniżej przedstawiamy najważniejsze korzyści z takiego rozwiązania.

Niższe ceny

Wakacje z Niemiec często wychodzą znacznie taniej. Wszystko dzięki ugruntowanej pozycji, jaką w branży turystycznej mają niemieckie firmy organizujące wyjazdy. Dzięki temu, że nasi zachodni sąsiedni bardzo często jeżdzą na wczasy, tamtejsze biura podróży mogą liczyć na atrakcyjne zniżki i pakiety dla „swoich” turystów. Dzięki temu koszt wycieczki z niemieckim biurem często jest nawet o kilkaset złotych niższy niż wczasy z Polski. Biorąc pod uwagę taką korzyść, opłaca się dojechać do Berlina lub innego niemieckiego miasta.

Elastyczne terminy

Polscy przewoźnicy zazwyczaj oferują wczasy 7- lub 14-dniowe, rzadko kiedy mamy do wyboru niestandardową długość urlopu. Tymczasem z niemieckim operatorem możemy pojechać na wczasy np. na 10 dni, co dla wielu jest długością optymalną – nie za krótko, ale też niezbyt długo.

Wyższy standard hoteli

Dzięki swoim kontaktom niemieccy operatorzy turystyczni mają dostęp do bazy hotelowej na najwyższym poziomie. Często wysoki standard to nie wszystko – zdarza się, że dana grupa może korzystać ze specjalnie wydzielonej strefy na terenie ośrodka wczasowego, gdzie nie mają dostępu inni goście.

Bogatsza oferta połączeń

Z niemieckich lotnisk odlatuje znacznie więcej samolotów niż z Polski. Więcej jest też połączeń bezpośrednich. Szczególnie w kontekście egzotycznych kierunków ma to spore znaczenie, gdyż wpływa na koszty i standard podróży. 


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.