W Krakowie rusza Connected.Cars - meetup tylko dla szybkich i wściekłych inżynierów

28-08-2017, 11:06

Jeśli auta przyszłości to Twoja pasja, nie możesz przegapić tej daty. 30 sierpnia w krakowskim Hub:raum startuje Connected.Cars – pierwszy meetup o technologiach dla automotive organizowany przez specjalistów Delphi. Warto się pospieszyć. Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna, ale liczba miejsc ograniczona.

Zarejestruj się bezpłatnie TUTAJ

Do stworzenia sprawnie działającego systemu Android potrzeba 12 milionów linijek kodu. Przy amerykańskich Myśliwcach F-35 liczba ta wzrasta dwukrotnie. W przypadku aut premium, mówimy dziś o niebagatelnej ilości ponad 100 milionach linijek oprogramowania. To pokazuje, jak wiele w pracy nad autami przyszłości zależy od programistów. Dlatego też pierwszym prelegentem w czasie spotkania będzie Maciej Książek, Software Engineer w Delphi, który na co dzień współtworzy technologie aktywnego bezpieczeństwa (active safety) dla najważniejszych marek samochodowych w branży. W trakcie pokazu technologii na żywo, uczestnicy meetupu będą mogli zobaczyć, w jaki sposób kamery i radary powoli zastępują zmysły kierowców na drodze.

Po tej części scenę obejmie Piotr Bańdo, Engineering Group Manager w zespole Infotainment & Driver Interface Delphi, który zdradzi szczegóły powstania pierwszego systemu do sterowania gestem w samochodach. Po wstępie teoretycznym, Piotr zaprosi wszystkich do testowania systemu w praktyce w samochodzie BMW. 

Część merytoryczną zamknie Łukasz Cieśla z Hub:raum, który opowie o tym jak sieć 5G i minimalne opóźnienia sieciowe wpłyną na brażę automotive.

Na uczestników oprócz dużej dawki merytorycznej wiedzy czekać będzie pakiet startowy (T-shirty oraz gadżety) i pizza. Na spotkanie na najwyższych obrotach zaprasza Organizator – Delphi Kraków oraz Partner Główny – Hub:raum.

 

DATA: 30 sierpnia

MIEJSCE: Hub:raum, Przemysłowa 12

REJESTRACJA: connectedcars.evenea.pl

AGENDA:

17.30-18.00 - rejestracja + odbiór pakietów startowych

18.00-18.30 - Maciej Książek, Delphi, Coding for security - o projektowaniu           rozwiązań Aktywnego Bezpieczeństwa

18.30-18.50 - Piotr Bańdo, Delphi, Interior sensing - oczy motoryzacji

18.50-19.10 – Łukasz Cieśla, Hub:raum, Low Latency Computing in Practise

19.10-20.00 - Testy BMW live, Pizza i networking

Connected.Cars


Następny artykuł » zamknij

Rekrutacja nie musi być nudna

To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: