W czym pomoże ci laser kosmetyczny?

26-04-2019, 07:33

Zastosowanie promieni laserowych we współczesnej kosmetologii jest bardzo szerokie. Laserem możemy wykonać szereg zabiegów o całkowicie nieinwazyjnym charakterze. Skuteczna i trwała depilacja, usuwanie trudnych do wyeliminowania tatuaży, czy zabiegi na twarz, to tylko niektóre zastosowania laserów w gabinetach kosmetycznych. Sprawdź, w czym pomoże ci laser kosmetyczny i dlaczego warto korzystać z tego rodzaju zabiegów.

laser kosmetyczny

  1. Laser kosmetyczny do depilacji
  2. Laserowe usuwanie tatuażu
  3. Laser do zamykania naczynek
  4. Laser frakcyjny – poznaj jego zastosowania

Laser kosmetyczny do depilacji

Depilacja laserem w ostatnich latach stała się jednym z najchętniej wybieranych sposobów na pozbycie się niechcianego owłosienia. Laser jest niezwykle bezpiecznym sposobem depilacji, zapewniającym trwały efekt na skórze. Dodatkową zaletą depilacji laserowej jest fakt, iż może ona zostać wykonania na każdym obszarze ciała. Wiązka laserowa jest jednocześnie skuteczna w redukcji owłosienia, ale na tyle delikatna, że nie uszkodzi skóry i nie spowoduje niepożądanych reakcji. Wiele osób po wypróbowaniu metody depilacji laserowej na stałe pozostaje właśnie przy tej formie walki z owłosieniem. Szczególnie w przypadku osób wrażliwych na ból, nieinwazyjny laser może być idealną alternatywą dla depilacji woskiem czy tej wykonywanej z zastosowaniem plastrów.

Laserowe usuwanie tatuażu

Laser stał się również jedną z nieskuteczniejszych i najchętniej wybieranych metod pozbywania się niechcianych tatuaży. Imię byłego partnera, czy wzór, który kiedyś nas zachwycał, a dziś z różnych względów wolelibyśmy się go pozbyć – laserem możesz usunąć każdy tatuaż, także ten wielokolorowy, jeszcze do niedawna bardzo trudny do całkowitego wyeliminowania. Poszczególne urządzenia pozwalają pozbyć się niechcianego tatuażu już po 1-2 sesjach, bardziej zaawansowane tatuaże, wykonywane w technice wielokolorowej znikną po wykonaniu kilku zabiegów laserowych. Dodatkową zaletą laserowego usuwania tatuażu jest bezbolesny i bezinwazyjny charakter takiego zabiegu.

Laser do zamykania naczynek

Gładka, czysta i zdrowa skóra to marzenie wielu osób. Za estetykę naszej twarzy w wielu przypadkach odpowiadają otwierające się naczynka, które tworzą „pajączki” pod skórą. Laser stanowi efektywną i bezpieczną metodę zamykania naczynek. Korzysta z niej już coraz więcej osób, pragnących cieszyć się gładką i zdrową cerą. Co ważne, laserowe zamykanie naczynek możliwe jest nie tylko w obrębie twarzy, ale także w innych partiach ciała: na rękach, nogach, klatce piersiowej, a także w wielu innych miejscach, które chcemy wyeksponować.

Laser frakcyjny – poznaj jego zastosowania

Rozwiązaniem wykorzystywanym powszechnie w kosmetologii jest laser frakcyjny – urządzenie, które pomoże skutecznie walczyć z wszelkiego rodzaju bliznami, zmarszczkami czy naczynkami. Podstawowym celem zabiegów laserem frakcyjnym jest wygładzenie skóry i nadanie jej jednolitej struktury. Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego są bezpieczne i skutecznie pomagają pozbyć się wszelkich mało estetycznych zmian w obrębie skóry. Laser frakcyjny sprzyja szybszej i skuteczniejszej regeneracji skóry, dzięki czemu staje się ona zdrowsza, lepiej odżywiona i nabiera naturalnego blasku. Warto pamiętać o konieczności odpowiedniej regeneracji po zabiegu laserem frakcyjnym, która w zależności od rodzaju wykonanej usługi może trwać od kilku tygodni do paru miesięcy. Bogatą ofertę laserów medycznych i kosmetycznych znajdziesz na https://cosmed24.pl/kategoria-produktu/lasery-kosmetyczne-i-medyczne/.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag laser kosmetycznytag komunikat firmy
To warto przeczytać


fot. fizkes
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: