W branży wyszukiwarek ofert turystycznych każda milisekunda ma znaczenie

18-10-2016, 11:14

Wyszukiwarka podróży KAYAK wdrożyła rozwiązanie Amadeus Master Pricer z technologią Instant Search, które udostępnia wyniki wyszukiwania online w ciągu zaledwie milisekund, bez wpływu na ich trafność - zapewnia producent.

„Użytkownicy oczekują od wyszukiwarki KAYAK zarówno szybkości, jak i trafności - niezmiernie trudno jest sprostać obu tym wymaganiom jednocześnie” tłumaczy Giorgos Zacharia, dyrektor ds. technicznych w firmie KAYAK.

Kiedy rezerwujemy podróże online, szybkość wyświetlania wyników ma dla nas kluczowe znaczenie. Także dla internetowych biur podróży czas to pieniądz, i to dosłownie. Według danych Amadeus skrócenie czasu wyszukiwania o jedną sekundę może przełożyć się na poprawę wskaźnika konwersji, czyli zmniejszenie liczby tzw. porzuconych koszyków.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać

fot. fizkes


RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: