Vobis ma już własny sklep na Facebooku

22-10-2010, 18:39

Facebook to ogromna, 500-milionowa baza użytkowników. Każdy przedsiębiorca internetowy chciałby mieć możliwość jej wykorzystania. Jedną z pierwszych polskich firm, która uruchomiła sklep ze sprzętem komputerowym na Facebooku, jest firma Vobis. Narzędzia w postaci aplikacji sklepowej InFlavo dostarczyła jej Grupa Integer.pl.

Grupa Integer.pl uruchomiła niedawno program, który ma pozwolić każdemu użytkownikowi Facebooka na otwarcie własnego sklepu internetowego. Pierwszym klientem InFlavo jest firma Vobis oferująca sprzęt cyfrowy. 

>> Czytaj też: Zaufane sklepy nagrodzone przez Ceneo

Sonda
Czy założysz własny sklep internetowy na Facebooku?
  • Tak
  • Tak, ale nie wiem czy to zadziała
  • Nie, pakiety są za drogie
  • Myślę, że to nie ma sensu
  • Nie mam zdania
wyniki  komentarze

Aplikacja InFlavo w ramach pakietów (35, 150 i 350 zł) daje możliwość założenia sklepu na platformie social commerce. Według twórców zajmie to zaledwie kilkanaście minut. Prostota działania ma zachęcić użytkowników serwisu społecznościowego do zakupów i sprzedawania. Sklepy posiadają wsparcie systemu płatności (dotpay) i zostały zintegrowane z Paczkomatami 24/7.

Sklep Vobis na Facebooku wykorzystujący InFlavo
fot. - Sklep Vobis na Facebooku wykorzystujący InFlavo
- Nie ma firmy, która nie szuka sposobu na jak najlepsze i najefektywniejsze dotarcie do klienta. Dzisiejszy konsument – spędzający wiele godzin dziennie w sieci – jest już na wyciągnięcie ręki i trzeba zapomnieć o starych, jednostronnych metodach komunikacji. Trzeba do niego wyjść, porozmawiać, pokazać że to, co mamy, jest warte zainteresowania - tłumaczą eksperci z InFlavo.

Vobis jest jedną z pierwszych polskich firm pozwalających na sprzedaż swoich produktów na Facebooku. W asortymencie jest 4 tys. urządzeń i gadżetów, podzielonych na 20 grup. Istnieje także możliwość dodawania opinii do produktów i wyświetlania ich na swoich tablicach.

>> Czytaj też: Dedykowana chmura rozwiązaniem dla sklepów internetowych?

Warto dodać, że inFlavo nie jest jedynym na polskim rynku rozwiązaniem umożliwiającym uruchomienie sklepu na Facebooku. Aplikację tego typu oferuje od kilku miesięcy IAI Shop, który ma już za sobą ponad 150 wdrożeń, poinformował nas Paweł Fornalski podczas konferencji CNEB w Gdańsku. Co więcej, do uruchomienia sklepu na Facebooku przygotowuje się także Komputronik. Tworzymy aplikację i wdrożymy, jak tylko prace zostaną zakończone – co już nie potrwa długo - poinformował redakcję Dziennika Internautów Maciej Piotrowski, Wicedyrektor Marketingu Komputronik S.A.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31