Usługi agencji pracy - dlaczego warto z nich korzystać?

19-02-2020, 12:14

Usługi agencji pracy pomagają pracownikom i pracodawcom nawiązać kontakt przed podjęciem zatrudnienia. Dzięki temu obydwie strony mogą zaoszczędzić czas i mieć większe poczucie bezpieczeństwa. Do innych zalet można zaliczyć między innymi zagwarantowanie w pełni legalnego zatrudnienia, pomoc w załatwieniu koniecznych formalności czy ułatwienie w zrekrutowaniu najbardziej kompetentnej kadry pracowniczej.

  1. Bezpieczeństwo
  2. Oszczędność czasu
  3. Gwarancja legalnego zatrudnienia
  4. Załatwienie formalności
  5. Rekrutacja najlepszej kadry pracowniczej
  6. Zaufana agencja pracy
agencja pracy

Bezpieczeństwo

Agencja pracy weryfikuje pracowników i pracodawców, dlatego nie muszą się oni obawiać, że zostaną oszukani. Dotyczy to zarówno tożsamości czy kwalifikacji potencjalnego personelu, jak i warunków zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę.

Oszczędność czasu

Skorzystanie z usług specjalistycznej agencji pracy skraca czas związany z poszukiwaniem nowej posady lub ze znalezieniem odpowiedniego pracownika na dane stanowisko. Jeżeli zatrudniana osoba pochodzi z zagranicy, agencja pracy pomaga też w załatwieniu potrzebnych formalności związanych z przyjazdem do Polski i podjęciem pracy.

Gwarancja legalnego zatrudnienia

Pracownicy nie muszą się obawiać, że będą pracować na czarno - agencja pracy współpracuje wyłącznie z pracodawcami oferującymi legalne posady. Również pracodawca może czuć się bezpiecznie, ponieważ agencja weryfikuje tożsamość i kompetencje potencjalnego pracownika oraz pomaga w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Załatwienie formalności

Załatwienie formalności przy podjęciu nowej pracy często bywa skomplikowane, zwłaszcza w przypadku pracowników spoza Polski. Agencja pośrednictwa pracy pomaga dostarczyć potrzebne dokumenty, aby zatrudniana osoba mogła legalnie zająć posadę w obcym kraju.

Rekrutacja najlepszej kadry pracowniczej

Agencja pośrednictwa pracy przeprowadza wstępny proces rekrutacyjny, dzięki czemu pracodawca może mieć pewność, że zatrudniane przez niego osoby będą posiadały odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zadań właściwych dla danego stanowiska. Weryfikacja pracowników z zagranicy ma miejsce jeszcze w kraju ich zamieszkania, co pozwala zaoszczędzić na kosztach dojazdu do Polski.

Zaufana agencja pracy

Jeżeli szukasz pracowników zza granicy lub interesuje cię podjęcie pracy w Polsce, doskonałym wyborem będzie agencja pracy https://www.polrab.pl. Na stronie firmy znajdziesz szereg przydatnych informacji oraz kontakt, dzięki któremu będziesz mógł nawiązać współpracę z pośrednikiem w celu znalezienia idealnej kadry lub pracodawcy.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag agencja pracy
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Marzec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Serwisy specjalne: