UFOMiners wprowadza na rynek cztery systemy kopiące kryptowaluty

01-11-2016, 13:01

Jeden z  producentów sprzętu do kopania kryptowalut, firma UFOMiners, wprowadza na rynek cztery systemy kopiące kryptowaluty Bitcoin i Litecoin: MesaMiner, NekrosMiner, OberonMiner i OberonMiner Prime

Zarówno MesaMiner jak i NekrosMiner zapewniają prędkość hashowania na poziomie odpowiednio 60 i 85 TH/s. System MesaMiner to specjalna edycja znanego rozwiązania RinoMiner. Natomiast systemy OberonMiner i OberonMiner Prime zaprojektowane zostały w celu kopania kryptowaluty Litecoin i osiągają prędkość hashowania na poziomie 1,2 GH/z i 2,2 GH/s.

Ceny systemów zaczynają się od 3 200 USD.

Firma UFOMiners obecna jest na rynku już od niemal dwóch lat. Powstała w 2014 roku, zatrudnia  specjalistów mogących poszczycić się wieloma latami doświadczenia w zakresie projektowania i tworzenia sprzętu oraz w dziedzinie inżynierii i zarządzania. Doświadczenie i wiedza pracowników pozwala firmie UFOMiners na tworzenie wszystkich kluczowych komponentów sprzętowych wewnętrznie, bez konieczności polegania na zewnętrznych rozwiązaniach. Wykorzystanie nowych, alternatywnych metod produkcji pomaga w utrzymaniu kosztów na niskim poziomie przy jednoczesnym zapewnieniu jak najlepszej wydajności proponowanych rozwiązań.

Sprzęt produkcji UFOMiners przechodzi dwuetapową procedurę testową w trakcie procesu produkcji, a także po jego zakończeniu. Ponadto wszystkie cztery modele sprzętowe UFOMiners objęte są pięcioletnią gwarancją dotyczącą defektów produkcyjnych.


Źródło: Centrum Prasowe PAP

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: