Ubezpieczenie samochodu u dealera? To możliwe!

04-12-2017, 06:27

Ubezpieczenie samochodu spędza sen z powiek wielu kierowcom. Szczególnie jeśli chodzi o ubezpieczenie nowego samochodu z salonu. Niemal każdy posiadacz auta z jednej strony chce być spokojny o swój samochód, a z drugiej – boi się o wysokość składki za ubezpieczenie. Tymczasem wielu dealerów pojazdów oferuje ubezpieczenia komunikacyjne klientom kupującym u nich auta. To warte rozważenia rozwiązanie, sprawiające, że klient nie odczuwa zbyt mocno kwoty, jaką płaci za taki pakiet ubezpieczeniowy. Jak to działa?

mężczyzna w aucie

Ubezpieczenie samochodu marki SEAT

Nowa Ibiza to model SEAT-a, który w podstawowej wersji kosztuje niecałe 50 000 zł. Na Kredyt Moc Niskich Rat, oferowany przez SEAT Financial Services, możemy ją mieć już za zaledwie 358 zł miesięcznie. Przez pierwszy rok spłacania kredytu w raty wliczone będzie także ubezpieczenie samochodu.

Ubezpieczenie samochodu marki ŠKODA

Podobnie rzecz ma się z ubezpieczeniem samochodów marki ŠKODA. Model Octavia kosztuje w bazowej wersji ok. 66 800 zł. W ramach ŠKODA Kredyt Niskich Rat, oferowanego przez ŠKODA Financial Services, można ją nabyć, płacąc miesięczną ratę w wysokości 467 zł. Podobnie jak w przypadku SEAT-a, w tę ratę przez pierwszy rok spłacania kredytu wliczone będzie ubezpieczenie samochodu w wysokości 2 004 zł.

Ubezpieczenie nowego auta

Kupując nowy samochód, nie musimy więc martwić się o opłacenie ubezpieczenia. Ofertę ubezpieczeniową otrzymamy bezpośrednio od dealera, a koszt składki ubezpieczeniowej będziemy spłacać w wygodnych miesięcznych ratach, razem z kredytem samochodowym.

Co oferują dealerzy?

U dealerów – zarówno SEAT-a, jak i ŠKODY – korzystne ubezpieczenia samochodowe otrzymają nie tylko kupujący nowe pojazdy, ale także właściciele starszych aut. W ramach dostępnych ubezpieczeń każdy może wedle swoich potrzeb skonstruować własny pakiet ubezpieczeniowy, wybierając spośród elementów oferty, w tym:

  • OC,
  • AC,
  • NNW,
  • assistance.

Przedłużenie gwarancji

W salonach dealerskich obydwu marek samochodowych w ramach zakupu ubezpieczeń można także przedłużyć gwarancję posiadanego auta. Służą do tego Programy o nazwie Gwarantowane Auto, które:

  • zapewniają ochronę przed nieoczekiwanymi wydatkami po upływie fabrycznej gwarancji,
  • mogą objąć ubezpieczeniem nawet 8-letnie auto,
  • oferują fachowe i profesjonalne naprawy w ASO na terenie całej UE,
  • zapewniają naprawy wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych, zgodnie z technologią producenta i na koszt zakładu ubezpieczeń,
  • chronią od kosztów awarii bez względu na liczbę przejechanych kilometrów.

Co więcej, w ramach takiego ubezpieczenia samochodu każdy klient ma do wyboru aż 4 pakiety o różnym zakresie ochrony, czas trwania umowy jest elastyczny (od 12 do 36 miesięcy), a procedury zawarcia ubezpieczenia oraz zgłaszania i rozliczania szkód – uproszczone.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Listopad 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.