Trzecia edycja szkoleń z marketingu internetowego

PATRONAT MEDIALNY 15-05-2012, 07:04

W tej serii, która odbędzie się w Katowicach w terminie 5-6 czerwca, organizatorzy zapraszają na 3 szkolenia - te, których prowadzący zebrali najwięcej pochwał i pozytywnych opinii. Ostatnie szkolenia, które odbyły się w lutym, zostały bardzo dobrze przyjęte przez uczestników, zatem zapraszamy wszystkich chętnych do udziału.

Przypomnijmy, to będzie już trzecia seria szkoleń. Pierwsza miała miejsce we wrześniu zeszłego roku i przyciągnęła ok. 40 osób. Wtedy szkolenie SEO i pozycjonowanie zaawansowane było zaplanowane na jeden dzień, ale jak się okazało, jest to zbyt mało, co również zauważyli uczestnicy. W 8 godzin bardzo trudno jest zadowolić ekspertów SEO nowymi wiadomościami. W drugiej edycji, w której łącznie wzięło udział ok. 50 osób, szkolenie SEO i pozycjonowanie zaawansowane zostało rozszerzone do dwóch dni i to był bardzo dobry krok rozwojowy. Opinie i komentarze uczestników potwierdzają wysoką wartość merytoryczną szkolenia oraz otwartość prowadzących na podejmowane tematy. Szkolenie z zaawansowanych technik pozycjonowania jest prowadzone przez trzech uznanych specjalistów: Mateusza Dela, Roberta Niechciał oraz Artur Strzeleckiego.

Organizatorzy zdecydowali się także uruchomić szkolenie Google AdWords zaawansowane, które również zebrało pozytywne recenzje. Przystępna cena oraz brak sztywnych wymogów do realizowanego tematu pozwalają wyciągnąć z Adwords więcej niż do tej pory. Ze szkolenia skorzysta każdy, kto chce rozwinąć swoje umiejętności w zakresie AdWords. Prowadząca szkolenie, Kinga Szydlik, posiada duże doświadczenie w pracy z AdWords oraz legitymuje się certyfikatem Google AdWords Qualified.

II edycja - Facebook Marketing
fot. - II edycja - Facebook Marketing
Niekwestionowanym zainteresowaniem cieszy się także szkolenie Facebook i Twitter Marketing. Prowadzi je m.in. współautor virala Natanek Batmanek Paweł Loedl z krakowskiej agencji Pride&Glory Interactive, jednak to nie jedyny case, który gruntownie w czasie tego szkolenia poznamy. Warto podkreślić, że w social mediach wszystko bardzo szybko się zmienia i tak samo za tymi zmianami podąża bardzo bogaty program tego szkolenia.

Szkolenia z marketingu internetowego w czerwcu odbędą się w Katowicach. Organizatorami i partnerami są Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Xann Internet Solutions. Szkolenie będzie miało miejsce przy ul. Piotra Skargi 8 w salach szkoleniowych SEKA.


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930