Tripsta wprowadza aplikację na Androida

21-11-2016, 19:57

Tripsta.pl, internetowe biuro podróży, wprowadza nową aplikację dla systemu Android. Aplikacja umożliwia użytkownikom wyszukiwanie i rezerwację lotów.

Aplikacja wyposażona została w dostępny w trybie offline kalendarz przypominający o ważnych datach i niezrealizowanych płatnościach za bilety. Dodatkowo rejestracja indywidualnego konta umożliwia zapisanie w pamięci danych i adresów pasażerów, co ma znacząco skrócić proces rezerwacji. Według statystyk tripsta.pl przeciętny użytkownik aplikacji mobilnej rezerwuje podróż w 3 minuty.

W tym roku tripsta.pl zaktualizowała także aplikację do rezerwacji i planowania podróży poprzez iOS. W nowej wersji znalazł się ulepszony system powiadomień, który informuje o ofertach na ulubionych trasach i porównuje ceny znalezione dla danego połączenia. Aplikacja umożliwia również elastyczne wyszukiwanie w przedziale czasowym do 3 dni. Ponadto można personalizować powiadomienia – użytkownicy mogą wybrać spośród powiadomień push, mailowych lub korzystać z obu jednocześnie.

Powiększenie oferty firmy na urządzenia przenośne ma na celu przyspieszenie wzrostu liczby rezerwacji mobilnych w ujęciu rocznym.


Źródło: Materiał nadesłany do redakcji. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać


fot. Test Army

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Grudzień 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne:

Reklama:

pożyczki

Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.