Trening EMS - rewolucja w redukcji wagi i budowie mięśni

10-03-2020, 12:20

Mężczyźni i kobiety marzą obecnie o posiadaniu zgrabnej, szczupłej i wysportowanej sylwetki. Zdrowy styl życia pozwala na jej osiągniecie, ale zarówno poprawne nawyki żywieniowe, jak i regularne uprawiania sportu jest czasochłonne i wymagające pewnej dyscypliny. Dlatego, w celu przyspieszenia efektów tradycyjnych ćwiczeń, warto zastosować dodatkowa stymulację EMS.

Czym jest EMS?

EMS to innowacyjna metoda treningu, opierająca się na połączeniu tradycyjnych ćwiczeń fizycznych oraz nowoczesnej elektrostymulacji mięśni. Jest to w pełni bezpieczna i skuteczna metoda, dzięki której rezultaty osiągane są w znacznie szybszym tempie, niż w tradycyjnych fitness klubach. Dlaczego się tak dzieje?

Elektrostymulacja pobudza 10 największych i najważniejszych grup  mięśniowych w ludzkim organizmie, bez konieczności używania ciężarów. Co więcej, nawet krótka sesja z użyciem elektrostymulacji jest niezwykle efektywna. Już 30 minut treningu pozwala stracić - w zależności od intensywności ćwiczeń - od 500 do 1200 kcal, bez zmuszania się do forsownej lub wyjątkowo długiej aktywności.  Wystarczy odpowiednie narzędzie i obecność dobrego trenera personalnego, a już po 4 sesjach uzyskasz pożądane efekty.

Podsumowując, można więc powiedzieć, że trening EMS to przyspieszona droga do doskonałej formy i zdrowego, szczupłego ciała.

Trening EMS

fot. meonems.pl

Dla kogo jest najlepszy trening EMS?

Trening EMS nie ma żadnych ograniczeń względem wieku, płci czy dotychczasowej aktywności osób, które się na niego decydują. Jest w 100% bezpieczny i dokładnie przebadany, a każde ćwiczenia - ich rodzaj, szybkość wykonania i wydajność - są indywidualnie dostosowywane do Ciebie. To nie sztampowe powtarzanie ruchów całej grupy, ale w pełni osobisty proces rozwoju, który pozwoli ci uzyskać efekt nawet wówczas, gdy wydawało się to niemożliwe.

EMS to w szczególności polecane rozwiązanie dla każdego, kto podatny jest na kontuzje i nie chciałby zanadto obciążać swoich stawów i kręgosłupa, a jednocześnie zależy mu na poprawie swojego wyglądu i kondycji. Jest również niezwykle skuteczny u tych osób, które łatwo tracą zapał do nowej aktywności fizycznej. Jeśli bowiem nie widzą one szybkich rezultatów, przestają chodzić na zajęcia fitness czy taniec. W przypadku EMS, jak już zostało wspomniane, wystarczy 30 minut treningu i ledwie 4 sesje, aby efekt był widoczny. Dwie godziny to chyba nie dużo, jeśli w zamian masz mieć idealną sylwetkę oraz dobrą kondycję fizyczną.

Od uczestnika do właściciela

Jeśli już zdecydujesz się na uczestnictwo w treningu EMS, na pewno ci się spodoba. Co więcej, będziesz mógł z czasem zostać właścicielem specjalistycznego studia, które oferuje właśnie takie zajęcia. MEON EMS oferuje bowiem możliwość franczyzowego prowadzenia lokalu z kameralnym fitness klubem. Decydując się na jego prowadzenie, zyskasz możliwość nie tylko aktywizacji swojego ciała, ale także swoich znajomych i rodziny. Jako franczyzobiorca będziesz mógł z kolei cieszyć się własnym, innowacyjnym studiem fitness od MEON EMS, przychodami i posiadaniem oferty premium.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag trening EMS
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: