Trendy i przyszłość internetu na 5. urodzinach Netcampa

PATRONAT MEDIALNY 06-12-2012, 08:01

Fundacja Netcamp zaprasza na 5. urodziny inspirujących spotkań IT w Szczecinie. Już 13 grudnia o godzinie 17:00 będzie można poznać aktualne trendy oraz dowiedzieć się, jak będzie wyglądać przyszłość internetu.

Wśród prelegentów grudniowego Netcampa znajdują się m.in.:

  • Michał Brański, jeden z twórców portalu o2.pl i popularnego Pudelka,
  • Karol Wnukiewicz z Brand24, znany też z przeboju Bitsy Boys „Internety robie”,
  • Paweł Czerski, współzałożyciel serwisu Filmaster.com.

Tematyka prezentacji będzie dotyczyć treści w internecie, social media, cloud computingu, technologii mobilnych czy social TV.

Netcamp już od 5 lat inspiruje rozwój branży IT w regionie. Dlatego podczas urodzinowego spotkania 5 inspirujących prelegentów opowie, jakie trendy zmieniły internet w ostatnich latach. Uczestnicy spotknia dowiedzą się też, jak może wyglądać przyszłość cyfrowego świata za kolejne 5 lat - mówi Maciej Jankowski, Prezes Fundacji Rozwoju Branży Internetowej „Netcamp”.

To będzie wyjątkowe wydarzenie dla branży internetowej. Warto dodać że na ostatnich urodzinach Netcampa prelegentami byli Paweł Tkaczyk, Piotr „Niebezpiecznik” Konieczny oraz Kamil „Mobilny” Brzeziński, a ponad 120 osób świetnie się bawiło. Organizatorzy będą stopniowo ujawniać kolejnych inspirujących prelegentów, ale już dziś warto zarejestrować się na urodzinowego Netcampa.

Piąte urodziny inspirujących spotkań Netcamp odbędą się w szczecińskim Multikinie. Dla osób, które nie będą mogły przyjechać do Szczecina, planowana jest transmisja online z wydarzenia. A po prezentacjach Netcamp zaprasza wszystkich uczestników do gry w kręgle oraz na branżowe rozmowy podczas afterparty. Partnerami urodzinowego spotkania są Technopark Pomerania w ramach projektu ICT Lab-Market, Consileon oraz Lemon Demon.

Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć, kto się wybiera na Netcampa, warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku i zaprosić swoich znajomych. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest bezpłatna rejestracja na spotkanie na stronie www.netcamp.pl


Następny artykuł » zamknij

TechCamp bez obaw

Tematy pokrewne:  

tag Szczecintag patronat DItag Netcamp
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031