Trend - czerń na ścianie. Twoje artystyczne plakaty

12-07-2019, 06:25

Czerń to mocna kontra w stronę skandynawskiej bieli, która w ostatnim czasie staje się coraz bardziej popularna. Nie chodzi o stworzenie mrocznego mieszkania dla wampira, ale o wprowadzenie mocnych kontrastujących elementów np. plakatów lub tapet, które nadadzą Waszym mieszkaniom charakteru. Poniżej podajemy kilka rozwiązań jak wprowadzić u siebie w domu ten trend przy zastosowaniu plakatów, bądź tapet.

pokój

1. Czarna ściana – kontrastujące plakaty na ścianę

Najlepszym tłem do czarno-białych plakatów jest właśnie ściana pomalowana na czarno – oczywiście ciekawy efekt można również  osiągnąć wieszając te same plakaty na białej ścianie – jednak jedna mała ściana pomalowana na czarno nada naszym wnętrzom charakteru i wręcz przytulności. Aby jednak czerń tej ściany nie przytłaczała, warto ją rozświetlić przy użyciu plakatów.

Plakaty jakie szczególnie polecamy, żeby wykorzystać tworząc takie aranżacje to plakaty z napisami, plakaty z zakładki urban, plakaty architektoniczne lub plakaty kobiece.

Innym ciekawym rozwiązaniem są plakaty ze zwierzętami – bardzo popularny jest chociażby plakat ze śnieżną sowa, białym koniem czy plakat z czarno- białym lwem.

2. Ciemne tapety

Tapety stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, szczególnie, że metody ich aplikacji, są dużo prostsze niż kiedyś. Wybierając tapety samoprzylepne, nie ma konieczności używania klejów czy pędzli przy montażu.

Ciekawym rozwiązaniem są ciemne tapety w abstrakcyjne wzory, trójkąty, heksagony etc.  Jedna ściana z tapetą w taki wzór będzie się prezentować awangardowo i odważnie, ale równocześnie harmonijnie przy nowoczesnych wnętrzach. Puste, białe ściany to już dość niemodne rozwiązanie, którego nie można nazwać już nawet klasycznym a jedynie smutnym rozwiązaniem.

3. Galeria plakatów black & white 

Jest to nowoczesna i modernistyczna propozycja, która w stała się bardzo modna w ostatnim czasie, z racji, że nadaje ona wnętrzom elegancji. Galeria plakatowa w odcieniach bieli i czerni dopasuje się naprawę do każdych wnętrz. Jest ona bardzo bezpiecznym, a zarazem nie nudnym rozwiązaniem. Z racji, że zarówno czarne jak i białe plakaty pasują do każdego stylu można poeksperymentować z ich ilością lub z motywami.

Pamiętajcie również, że przy rozterkach plakatowych, zawsze chętnie Wam w Bluebird Design pomożemy co z czym dobrać, żeby Wasze wnętrza wyglądały bosko! W BluebirdDesign drukujemy w sposób trwały i ekologiczny. Nasze plakaty i tapety to dekoracje na lata.  Do produkcji naszych plakatów i tapety używamy najlepszych produktów. Drukujemy na papierze o jakości fotograficznej o bardzo dużej gramaturze (nawet 250 lub 280 g/m kwadratowy). Dzięki zastosowaniu tego materiału oraz drukowi fotograficznemu Twój plakat nie będzie się różnił od obrazu, który możesz zobaczyć w galerii, czy w muzeum. Jeśli chodzi o tapety to najlepszą opcją, którą można wybrać jest druk tapet na materiale samoprzylepnym. Tapety tego rodzaju są naklejane przez użytkownika końcowego na ścianę, bez jej specjalnego przygotowania (wystarczy, aby ściana była czysta i sucha). Tapety, ze względu na szerokość ściany są dostarczane w brytach. Dysponujemy maszynami, które mogą drukować tapety w szerokości do 1,6 metra. Przy szerszych ścianach tapety są łączone z kilku brytów. Nasza technologia druku, w przeciwności do technologii solwetowych jest w pełni ekologiczna. Farby, których używamy posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa i mogą być stosowane wewnątrz budynków, nawet w szpitalach, czy w przedszkolach i to przez długie miesiące, czy nawet lata.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytaćfot. Oracle
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: