Totomix bukmacher 2019

17-01-2019, 14:30

Oferta zakładów bukmacherskich w Polsce jest dosyć szeroka, ponieważ na naszym rynku funkcjonuje 14 podmiotów bukmacherskich, które oferują swoim graczom różnego rodzaju zakłady sportowe. Toto-mix jest serwisem, który należy bezpośrednio do bukmachera Totolotek, który posiada licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w naszym kraju. Powstaje w takim razie pytanie, jaka jest różnica pomiędzy Toto-mixem, a samym Totolotkiem? Otóż oferta bukmacherska TotoMix jest skierowana przede wszystkim do graczy, którzy preferują obstawianie swoich kuponów w punktach naziemnych. Totolotek jest to serwis online przeznaczony do grania w sieci.

mat partnera

Jak wygląda gra w Toto-Mix.

W całym kraju jest ponad 500 punktów naziemnych operatora TotoMix zakłady, w których można obstawiać zakłady. Można w nich typować wyniki spotkań wielu dyscyplin sportowych jak chociażby znana i lubiana piłka nożna, siatkówka, koszykówka, a także sporty zimowe i inne mniej znane dyscypliny. Oczywiście można obstawiać również wyniki spotkań w kilkudziesięciu ligach i rozgrywkach sportowych każdego dnia.

Sama gra nieco przypomina grę u totalizatora liczbowego, z taką różnicą, że na blankiecie, zamiast liczb, typujemy spotkania sportowe. Czyli na dobrą sprawę, TotoMix to tak naprawdę totalizator sportowy. Oferta Totomix pozwala na wybranie opcji typowania wyników, a wysokość wygranej definiuje kurs ustalony przez bukmachera. Każdy gracz ma codziennie możliwość wyboru spośród dwóch tysięcy możliwości zakładów, z różnych kategorii, również dotyczących polityki oraz kultury. Tak więc TotoMix zakłady bukmacherskie skonstruował z myślą o miłośnikach tradycyjnego obstawiania kuponów w formie papierowej.

Blankiety mają jednak to do siebie, że na papierze można popełnić błędy podczas typowania. Źle wypełnione sekcje mogą sprawić, że kupon będzie bezużyteczny. Na blankiecie znajdują się 3 sekcje: Typ, numer zdarzenia oraz stawka. Jak to wygląda dokładnie? Otóż każda selekcja posiada swój własny numer, którzy trzeba poprawnie zaznaczyć, używając kombinacji cyfr. Czyli zaznaczając na blankiecie selekcję 123, należy zaznaczyć odpowiednio 100, 20, 3 oraz dodać swój typ np. remis. Należy jednak dokładnie sprawdzić kupon, czy nie znalazł się na nim, żaden błąd.

Kupony są ważne jeszcze 60 dni po ogłoszeniu wyników, które zostały na nim wytypowane. Należy jednak dokładnie czytać wszelkiego rodzaju regulaminy związane z TotoMix wyniki.

Czasami można również spotkać takie bonusy jak TotoMix kod promocyjny lub też specjalny TotoMix bonus, które są ciekawym uzupełnieniem gry, jednak pojawiają się one sezonowo, dlatego graczu uważnie śledzą ofertę bukmachera.

Oferta, którą oferuje TotoMix bukmacher - Zakłady bukmacherskie TotoMix https://kodybukmacherskie.pl/

Sam Totolotek jest dosyć dobrze znany z tego, że posiada ciekawą ofertę, która obejmuje wiele różnego rodzaju dyscyplin sportowych oraz różnego rodzaju ligi. Co prawda w TotoMix przez Internet grać nie można, jednak istnieje specjalna zakładka na stronie Totolotka o nazwie TotoMix online, gdzie można sprawdzić zakłady bukmacherskie TotoMix, jak wygląda oferta, wydarzenia oraz sprawdzić kupon. Oczywiście Toto Mix posiada różnego rodzaju bonusy, które pojawiają się od czasu do czasu. Żeby jednak trafić na bonus TotoMix, należy obserwować aktualne promocje, które są świetnym uzupełnieniem tego, co oferuje podstawowa Toto Mix oferta. Apelujemy o odpowiedzialną grę oraz zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z regulaminami.

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag zakłady bukmacherskietag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. Amazonfot. Chivas

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: