Tlen na ratunek. O pozytywach zastosowania koncentratorów

22-05-2018, 08:34

Przeciętnie trzy tygodnie ludzki organizm jest w stanie wytrwać bez dostawy pożywienia. Bez wody wytrzymały człowiek przeżyje może około siedmiu dni. Odcięci od dopływu tlenu, umieramy nawet w zaledwie pięć minut. O tym, że proces oddychania stanowi prymarną fizjologiczną potrzebę każdego z nas, nie trzeba chyba wspominać. Dlatego nie powinny dziwić apele specjalistów medycznych, którzy nawołują do rzucania palenia i rozpoczynania zaciętej walki z wszelkimi schorzeniami dróg oddechowych, czy płuc. Zatrważające dane statystyczne ostatnich lat zgromadzone przez lekarzy pulmonologów oraz kardiologów jednoznacznie wskazują, iż na rozmaite problemy związane z niedrożnością żył, niedotlenieniem czy krążeniem cierpi wraz  z biegiem czasu coraz szersze grono ludzi i to nie tylko w podeszłym wieku! Co na to poradzić?

mat partnera

Pomocna technologia

Same sugestie ekspertów to zbyt mało. Korzystając z innowacyjności XXI stulecia, opracowano wysokiej klasy sprzęt zwany koncentratorem tlenu, który proponuje chociażby Elektrotechmed. Za pośrednictwem tej firmy, jak i szeregu innych podobnych placówek dystrybuujących aparaturę tlenową, istnieje okazja kompleksowego wyposażenia osoby chorującej na przeróżne schorzenia w solidny asortyment, który będzie nie tylko niezawodny w dostarczaniu tlenu, ale również w pełni bezpieczny dla organizmu leczonego. W zestawieniu z dawniej modnymi, a dziś wypieranymi sukcesywnie właśnie przez omawiane tu koncentratory, butlami ze sprężonym tlenem, te drugie – nowocześniejsze – w ogóle nie są łatwopalne, a zatem nie ma obaw o ewentualną eksplozję. Jako ciekawostka, urządzenia jak te od Elektrotechmed znalazły rewelacyjne zastosowanie nie tylko w zakresie medycznym, ale również są notorycznie użytkowane w rozmaitych procesach przemysłowych. Dodatkowo, są niesamowicie przydatne w przetwórstwie owocowo-warzywnym, dlatego też wyposaża się nimi profesjonalne chłodnie. Niekiedy koncentratory tlenu stanowią wynalazek użytkowany w uzdatnianiu wody.

We własnych czterech kątach

By móc korzystać z profesjonalnego, skutecznego leczenia z zastosowaniem koncentratora tlenu nie trzeba być hospitalizowanym. Zaopatrując się we własną aparaturę, zyskujesz sposobność zwalczania swych uciążliwych dolegliwości w czterech domowych kątach. Oczywiście charakteryzowany sprzęt medyczny stanowi spory wydatek, ale wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, renomowane firmy typu Elektrotechmed, gwarantują opcję wynajmu specjalistycznych urządzeń. To świetny wariant dla osób, których na inwestycję w aparaturę nie stać. Użytkowanie koncentratora na własną rękę, bez wizyt u specjalistów i spędzania czasu na salach szpitalnych, to komfort i wygoda oraz zapewnienie spokojnego leczenia w dogodnych dla pacjenta warunkach.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Styczeń 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2019 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.