The Farm 51 Group S.A. pozyskuje ponad 4,2 mln zł z publicznej emisji obligacji

17-02-2017, 09:19

Polski producent gier komputerowych oraz aplikacji Virtual Reality i Augmented Reality notowany na rynku NewConnect zakończył publiczną ofertę obligacji przydzielając papiery dłużne o łącznej wartości emisyjnej ponad 4,2 mln zł.

The Farm 51 Group oferowała 2-letnie obligacje serii J, o wartości nominalnej 1000 zł każda, z oprocentowaniem stałym wynoszącym 8,0% w skali roku i odsetkami wypłacanymi kwartalnie. Inwestorzy mogli zapisywać się na obligacje do 14 lutego.

Oferującym obligacje w ofercie publicznej The Farm 51 Group S.A. był Polski Dom Maklerski S.A., prowadzony przez specjalistów doświadczonych w przeprowadzaniu emisji obligacji bezprospektowych. Emisja obligacji The Farm 51 Group jest już drugą tego typu ofertą zrealizowaną przez oferującego w tym roku.

Celem emisji było pozyskanie środków na zwiększenie kapitału obrotowego m.in. na wkład własny do projektów realizowanych w ramach dotacji GameInn. Oferta Publiczna Obligacji serii J była kolejną emisją obligacji przeprowadzaną przez spółkę.


Źródło: Materiał nadesłany do redakcji. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
To warto przeczytać

fot. Gkeniusfot. od dot.pr
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2017 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.