TeleGuru wskaże najlepsze oferty i mobilne urządzenia biznesowe

07-02-2017, 12:28

Na rozwój biznesu istotny wpływ ma zarówno dopasowana oferta operatorów telefonii komórkowej, jak i dostępność urządzeń, spełniających oczekiwania klientów jak i pracowników. Nowa odsłona portalu technologicznego TeleGuru oferuje rozwiązania dla biznesu, które umożliwią wybór dostosowanych do potrzeb użytkowników urządzeń mobilnych, dzięki najbardziej zaawansowanej na świecie wyszukiwarce produktów. Precyzyjne analizy ofert i promocji mogą pomóc uniknąć pułapek przy wyborze odpowiedniego operatora komórkowego.

Biznes w kompleksowym ujęciu

Telefony komórkowe przedefiniowały sposób komunikacji na świecie. Zmiany na rynku konsumenckim wpłynęły również na metody prowadzenia biznesu. Dziś wymagamy zaawansowanych rozwiązań zarówno w świecie urządzeń mobilnych, telefonów komórkowych, jak i wearables: inteligentnych zegarków oraz smartbandów.

TeleGuru ma stanowić odpowiedź na potrzeby biznesu, będąc źródłem wiedzy na temat urządzeń mobilnych. Serwis przedstawia informacje w przyjaznej dla użytkownika formie, a także oferuje rozbudowaną wyszukiwarkę telefonów, tabletów i wearables. Wyniki wyszukiwania mogą być zawężane na bazie niemal 100 różnych parametrów.

Oprócz suchych danych technicznych, TeleGuru wyróżniają publikowane w serwisie opinie ekspertów, ciekawe artykuły, recenzje i przydatne poradniki. TeleGuru to również serwis wyposażony w wyjątkowy, inteligentny system wyświetlania reklam i tekstów, który automatycznie dopasowuje treści do zainteresowań czytelnika.

Uważaj na pułapki

Najważniejszym celem TeleGuru jest odpowiadanie na realne potrzeby użytkowników. Serwis przeprowadza analizy usług abonamentowych, mixów i ofert na kartę. - Rzetelne analizy umożliwiają skuteczne porównanie taryf operatorów. Klienci najczęściej nie mają czasu na przedzieranie się przez setki stron skomplikowanych umów. TeleGuru ma za zadanie pomóc użytkownikom, wyszukując pułapki stosowane przez operatorów. Niejednokrotnie klientom zdarza się przepłacać za niepotrzebne usługi lub limitowany transfer danych. Konsekwencją jest zawsze topniejący budżet domowy. W gąszczu ofert zawsze znajdzie się taka, która najlepiej odpowiada potrzebom konkretnego użytkownika – mówi Filip Wisnander, pomysłodawca serwisu TeleGuru.

Baza danych TeleGuru zawiera szczegółowe specyfikacje techniczne 2200 modeli telefonów, tabletów, smartwatchy i smartbandów dostępnych na polskim rynku. Nowością jest baza ponad 3000 salonów głównych operatorów telefonii komórkowej, wyposażone w wygodną wyszukiwarkę i mapę ułatwiającą odnalezienie najbliżej położonych punktów usługowych.


Źródło: Materiał nadesłany do redakcji. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag wearablestag TeleGurutag smartfony
To warto przeczytaćfot. EtereutiRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.