TELEFUNKEN poszerza ofertę pancernych smartfonów i telefonów

11-11-2016, 19:11

TELEFUNKEN wprowadzi w najbliższych tygodniach do sprzedaży w Polsce dwa nowe produkty: smartfon TELEFUNKEN Outdoor LTE oraz telefon TELEFUNKEN Outdoor WT2.

Zamknięty w gumowej, nowocześnie zaprojektowanej i ergonomicznej obudowie pancerny TELEFUNKEN Outdoor LTE spełnia wymagania normy IP68. Oznacza to, że smartfon należy do kategorii urządzeń odpornych na silne wstrząsy i uderzenia, wnikanie pyłu i kurzu, jak również wilgoć oraz zanurzenie w wodzie. 

Nowy model wyposażony został w dotykowy, pokryty hartowanym szkłem ekran o przekątnej 4,5 cala i rozdzielczości QHD (960x540). Smartfon pracuje w oparciu o czterordzeniowy procesor MediaTek MTK6735 z zegarem 1.3GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci ROM z możliwością dodania kolejnych 32 GB dzięki karcie SD. Model został wyposażony w baterię (3200 mAh), funkcję DualSim czyli obsługę dwóch numerów telefonu oraz dwa aparaty: główny z matrycą 8 Mpx i autofocusem i przedni z matrycą 2 Mpx.

TELEFUNKEN Outdoor WT2 jest prostszą konstrukcją. Również ten model został wykonany zgodnie ze wymaganiami normy IP68, czyli jest odporny na wstrząsy, kurz i wodę. Może pełnić funkcję krótkofalówki. Outdoor WT2 umożliwia bezpłatną, bieżącą łączność z innymi urządzeniami typu walkie-talkie znajdującymi się w otwartym terenie w promieniu ok. 3 km. Outdoor WT2, otrzymał kolorowy wyświetlacz IPS o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczości 360x400 px. Telefon wyposażony jest w aparat 2 Mpx, łączność Bluetooth, DualSim czy też latarkę oraz baterię (2500 mAh).

Zarówno TELEFUNKEN Outdoor LTE jak i TELEFUNKEN Outdoor WT2 wejdą w najbliższych tygodniach do oferty wiodących operatorów telekomunikacyjnych w naszym kraju. Informacje na temat dostępności, cen oraz szczegółowej specyfikacji modeli TELEFUNKEN Outdoor LTE i Outdoor WT2 zostaną zaprezentowane w nadchodzących tygodniach.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag TELEFUNKENtag smartfonytag elektronika użytkowa
To warto przeczytać

fot. Geraltfot. Sarota PRfot. Geraltfot. Etereuti


Komentarze
comments powered by Disqus
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Serwisy specjalne:
Wydarzenia:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.