Tej jesieni rusza akcelerator Przedsiębiorcze Mazowsze

12-10-2018, 13:59

Trwa nabór do programu akceleracyjnego Przedsiębiorcze Mazowsze - kompleksowego programu wsparcia biznesowego dla przedsiębiorców z województwa mazowieckiego. Realizatorem programu jest Polska Przedsiębiorcza.

W pierwszym etapie programu akceleracyjnego,  poprzez zaplanowaną trasę otwartych spotkań inspiracyjnych,  zasięgiem wsparcia biznesowego  zostaną objęci mieszkańcy Płocka, Radomia, Siedlec, Ciechanowa i Warszawy. Zaplanowano również coś dla mieszkańców spoza największych miast w województwie - webinaria, w których będzie można wziąć udział on-line, nie wychodząc z domu.

Uczestnicy zakwalifikowani do kolejnego etapu, będą zdobywać umiejętności i kompetencje podczas biznesowych szkoleń i warsztatów wspieranych przez licznych ekspertów. Będą również uczestniczyć w indywidualnym procesie mentoringowym, dostosowanym do potrzeb zakwalifikowanych pomysłów, sesji fotograficznej oraz pogłębionych konsultacjach eksperckich z zakresu m.in. prawa, podatków, finansowania firmy w celu zwiększenia szansy na wdrożenie rozwiązań na rynku.

Program zwieńczony zostanie wyłonieniem dwóch najlepszych pomysłów podczas gali Demo Day w Warszawie. Zostaną one nagrodzone pieniędzmi z budżetu Województwa Mazowieckiego, otrzymają wsparcie promocyjne, PR - owe oraz zostaną zaproszone do dalszych rozmów z firmami partnerskimi.

W projekcie mogą wziąć udział osoby bez zarejestrowanej działalności gospodarczej oraz młode firmy w początkowej fazie rozwoju, posiadające zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Województwa Mazowieckiego, działające nie dłużej niż 3 lata.

Poszukiwane są konspekty biznesowe z zakresu:

  • nowoczesnych usług dla biznesu: pomysły biznesowe oferujące mechanizmy wspierania działalności gospodarczej, usługi „szyte na miarę”, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.
  • podnoszenia jakości życia: rozwiązania technologiczne i organizacyjne wykorzystywane do świadczenia usług społecznych w szczególności w zakresie edukacji, zdrowia, bezpieczeństwa, pracy i spędzania wolnego czasu.
  • działania ukierunkowane na stymulowanie innowacji społecznych, rozwój kapitału społecznego.

Wniosek zgłoszeniowy jest dostępny na tej stronie. Rekrutacja trwa do 28 października.

 

Źródło: Fundacja Polska Przedsiębiorcza


Następny artykuł » zamknij

Brexit a firma polska

Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930