TEDxSzczecinSalon - Inspirujące spotkanie w ogrodzie

03-06-2014, 17:41

Już 6 czerwca o godzinie 19.00 miłośnicy inspirujących spotkań TEDxSzczecin mogą zwolnić tempo, usiąść wygodnie na łonie natury i posłuchać wystąpień kreatywnych osób w ogrodzie Inkubatora Kultury.

Optymistycznie nastawieni po sukcesie marcowego wydarzenia organizatorzy TEDxSzczecin postanowili zorganizować przed wakacjami spotkanie w stylu slow, które podładuje akumulatory pozytywną energią i pozwoli zrelaksować się w miłej atmosferze. 

Wystąpienia na TEDxSzczecinSalon pokażą, że mimo przeciwności losu warto dążyć do zamierzonych celów. Wierzę że wybrani przez nas prelegenci pozytywnie zaskoczą uczestników oraz zainspirują ich do działania – mówi Maciej Jankowski z Fundacji Netcamp

Podczas wydarzenia będzie można poznać kreatywnych ludzi, posłuchać wystąpień inspirujących mówców oraz porozmawiać na interesujące tematy. Na TEDxSzczecinSalon wystąpią:

  • Łukasz Popielarz - fotograf z powołania, pasjonat ciężkich brzmień i perkusista. Gra, słucha, fotografuje. Wyraża siebie w fotografii koncertowej, bo zna też dobrze scenę ze strony muzyka i potrafi pokazać jego emocje. Stara się żyć pasją, dlatego skupia się na ważnych dla niego rzeczach – fotografii i muzyce.
  • Małgosia Dziembaj - szczecińska projektantka, która wraz z mężem prowadzi kreatywne studio Dizeno. Szuka inspiracji w codziennych, zwykłych sytuacjach i problemach. Cieszy ją, gdy projekt jest w stanie otworzyć odbiorcę na inny sposób myślenia. Jej projekty potrafią zamienić sypialnię w letni łan, a cmentarz w miejsce pełne życia. Słomiany deseń Gosi podbija Skandynawię.
  • Igor Górewicz - człowiek orkiestra: autor, wydawca, aktor, muzyk, odtwórca historyczny. Charyzmatyczny mówca, który o średniowieczu mógłby opowiadać godzinami. Wojewoda Grodu Trzygłowa, łączy historię z elementami muzyki metalowej i aktorstwa.

Lokalni prelegenci opowiedzą o swoich doświadczeniach, codziennej drodze, jaką pokonują, aby osiągnąć sukces. Powiedzą o swoich dokonaniach, ale i porażkach, które doprowadziły ich do etapu, w którym obecnie się znajdują.

Warto zarezerwować sobie piątkowy wieczór, aby przyjść do Inkubatora Kultury (Aleja Wojska Polskiego 90) i zanurzyć się w inspirujący chillout. Aby wziąć udział w spotkaniu TEDxSzczecinSalon, wymagana jest rejestracja na stronie TEDxSzczecin.


Tematy pokrewne:  

tag TEDxSzczecinSalontag TEDxtag Szczecin
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930