Technologiczny detox? Tylko w Tatrach!

10-04-2018, 08:04

Wielkomiejski pęd, natłok obowiązków i wszechobecna technologią są męczące, jeżeli nie ma się możliwości oderwania od nich choćby na kilka dni. Aby zregenerować organizm i odciążyć zmęczony umysł, warto wybrać się w miejsce, w którym jest się bliżej natury. Gdzie można przeprowadzić swoisty technologiczny detoks?

tatry hotel zakopane

Bliżej natury, bliżej samego siebie

Jeżeli szuka się miejsca, w którym będzie można odciąć się od pędzącego świata i nadmiaru wrażeń płynących z telewizji czy Internetu, warto wybrać się w Tatry. Dziewicze obszary górskie są prawdziwą ostoją spokoju i życia w zgodzie z naturą. W czasie pobytu w najwyższych polskich górach można odprężyć umysł i ciało, a także wejrzeć w głąb samego siebie i rozwiązać własne problemy emocjonalne.

Spacery po górach, możliwość delektowania się ekologicznymi, lokalnymi przysmakami i podziwiania dziko żyjących zwierząt sprawia, że codzienne problemy wydają się znacznie mniejsze i łatwiejsze do rozwiązania. W Tatrach ukojenie znajdują wszyscy - bez względu na to, czy szukają samotnych wędrówek długimi szlakami, czy też wybierają pobyt w ustronnym, komfortowym hotelu.

 

Odetnij się od świata w Tatrach

Aby w pełni odciąć się od nadmiaru technologii i zbyt szybkiego tempa życia, warto wybrać ekologiczny hotel w Tatrach. Takie rozwiązanie sprawi, że nawet najbardziej zapracowani turyści mogą zapomnieć o obowiązkach i troskach. Ciekawym miejscem na eko-pobyt i technologiczny detoks w górach jest https://www.ecotatry-hotel.pl/. Hotel jest położony w Kościelisku - jest to jedyny tego typu obiekt znajdujący się w tej lokalizacji. Kościelisko dzieli jedynie kilka minut od Zakopanego, a także 200 m od Drogi pod Reglami i 900 m od Doliny Kościeliskiej. Obiekt położony jest z dala od głównych dróg i innych ośrodków wypoczynkowych, dzięki czemu panuje w nim błoga cisza. Okolice obiektu są tak spokojne, że często zdarza się, iż pod okna pokojów turystów podchodzą sarny, zamieszkujące pobliskie lasy. Co ważne, w hotelu wykorzystuje się energię solarną i ekologiczne piece, dzięki czemu unika się w nim problemu zanieczyszczeń i smogu, który spowija choćby pobliskie Zakopane. 

W Tatrach detoks dotyczy również ciała, gdyż w ekologicznym hotelu nie ma nie tylko zbędnej technologii, ale i niezdrowej żywności. Położony na uboczu obiekt serwuje potrawy oparte na lokalnych owczych serach, świeżych owocach i warzywach, a także na innych składnikach charakterystycznych dla góralskiej kuchni. Brak konserwantów i sztucznych polepszaczy smaku sprawia, że w eko hotelu oczyszcza się i ciało, i umysł.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


fot. Codecool

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Styczeń 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2019 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.