TechKo KOBOT otwiera oddział EMEA z siedzibą w Polsce

14-03-2016, 21:58

TechKo KOBOT inc. producent robotycznych urządzeń sprzątających otworzył oddział na Europę, Bliski Wschód i Rosję. Szefem oddziału został Tomasz Kwieciński. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.

TechKo KOBOT Group z siedzibą w USA, należy do grona dynamicznie rozwijających się firm w segmencie producentów robotycznych urządzeń sprzątających. Produkty firmy należą do grona najchętniej wybieranych urządzeń w USA, Chinach i na Tajwanie.

Nowo powstała Spółka KOBOT Europe podjęła także współpracę z ACTION S.A., czołowym dystrybutorem sprzętu IT w Europie Centralnej, czego efektem jest utworzenie głównego magazynu produktów KOBOT w Warszawie/Zamienie. Miejsce to stanie się centrum dystrybucyjnym na cały obszar EMEA. 

Dystrybucja robotów sprzątających to pierwszy etap naszej działalności. Niebawem rozpoczniemy dużą inwestycję – budowę Europejskiego Centrum Naprawczego (RMA), które będzie zlokalizowane we Wrocławiu, a następnie polskiego Instytutu Badawczo-Rozwojowego z własną kadrą naukową i artystyczną. – wyjaśnia Tomasz Kwieciński, EMEA Managing Partner.

Na samym początku KOBOT Europe zaproponuje klientom modele „entry level” z serii BABY w cenie od 299 zł oraz SLIM od 599 zł. W kolejnym kwartale planowana jest premiera urządzeń z serii UFO, wyposażonych w silnik z opatentowaną technologią ssania Cyclone. Wszystkie produkty będą dostępne w wybranych sklepach internetowych.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytaćfot. Chce.to
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne: