TechCamp#27 .NET - poznaj platformę łączącą wiele języków! #wroclaw

PATRONAT MEDIALNY 14-04-2015, 08:35

Obejmuje środowisko uruchomieniowe CLR oraz biblioteki klas dla aplikacji. Na stałe niezwiązana z żadnym konkretnym językiem programowania, a jej zadaniem jest zarządzanie różnymi elementami systemu. Każdy zaprawiony w kodzie programista z pewnością wie, o czym mowa – z technologią .NET oko w oko staniemy już 15 kwietnia we wrocławskim klubie Mleczarnia!

techcamp 27

Wydarzenie jest bezpłatne, ale niezbędna jest rejestracja:

Zarejestruj się na: www.techcamp27.evenea.pl

Już 15 kwietnia we Wrocławiu czeka nas prawdziwe programistyczne święto. Gdy wybije 19:00, władzę na techcampowej scenie przejmie jedna z najpopularniejszych platform programistycznych .NET. Podczas 27 odcinka największego technologicznego barcampu spojrzymy od strony kodu na wszystkie praktyczne możliwości, jakich dostarcza nam stworzona przez Microsoft, obejmująca środowisko uruchomieniowe technologia.

W czasie wrocławskiego odcinka swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się najlepsi specjaliści w tym zakresie, a wśród nich: Michał Małecki - czyli pragmatyczny programista. Związany z platformą .NET od 2005 roku, pracował nad m.in. Visual Studio i wyszukiwarką Bing w Microsofcie. W trakcie najbliższego odcinka poruszy temat 5 „C” - praktyczny wstęp do F#. Z kolei reprezentant Grupy Unity – Michał Bakalarczyk, projektant systemów MS oraz programista systemów MS z ponad 10-letnim doświadczeniem, przedstawi, czym jest AOP i w jaki sposób z jego użyciem można napisać bardziej czytelny kod.

Jesteście gotowi stanąć w szranki z jedną z najbardziej popularnych platform programistycznych i poznać wszystkie skrywane przez nią tajniki? Nie możecie przegapić najbliższego odcinka TechCampu już 15 kwietnia we wrocławskim klubie Mleczarnia. Rejestracja trwa!

Nurtują Was pytania związane z zarzadzaniem różnymi elementami systemu? Dołącz do networkingu z ekspertami podczas TechClash! Dla wszystkich uczestników dostarczymy gorącą, darmową pizzę i najlepsze technologiczne emocje.

Zarejestruj się bezpłatnie na:  www.techcamp27.evenea.pl

Na wydarzenie zaprasza organizator wydarzenia Akademia Unity, wraz z partnerami Grupą Unity, Kei.pl oraz Miquido oraz partnerem strategicznym – Województwem Małopolskim


Tematy pokrewne:  

tag Wrocławtag TechCamptag patronat DI
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Styczeń 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031