TechCamp#22 z popularnym blogerem C++

PATRONAT MEDIALNY 16-11-2014, 19:54

On wie najlepiej, jak połączyć semantykę wartości z dynamicznym polimorfizmem. Przyjdź na TechCamp i poznaj Andrzeja Krzemieńskiego - autora bloga o programowaniu w C++ i entuzjastę rozwoju tego języka programowania - już 26 listopada we Wrocławiu. Rejestracja trwa!

techcamp

Zarejestruj się bezpłatnie na www.techcamp22.evenea.pl

Jeśli Twoje technologiczne serce bije w rytmie C++, to na pewno nie jest Ci obcy temat semantyki wartości. W końcu dzięki niemu programy są szybsze, czytelniejsze i mniej narażone na błędy. Niestety decydując się na semantykę wartości, musimy poświęcić korzyści płynące z używania dynamicznego polimorfizmu w stylu programowania obiektowego. Te dwie filozofie nie dają się łatwo połączyć, znamy jednak kogoś, komu się to uda. Już podczas najbliższego odcinka TechCampu Andrzej Krzemieński, autor bloga Andrzej's C++ blog, zdradzi, jak okiełznać tę technologiczną zagadkę.

Zastanawiałeś się kiedyś, jak oswoić zdeserializowane obiekty końcowe, czyli wiadomości otrzymane do kodu? Pojawianie się szkicu standardu dyspozytora w C++14 umożliwia to w sposób prosty i przenośny. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić, weź udział w TechCampie i posłuchaj, jak Bartosz Szurgot z Nokii odkrywa wszystkie sekrety dyspozytora w C++14.

W czasie TechCamp#22 przyjrzymy się trendom w kodowaniu w C++, a także wyzwaniom, jakie stawia przed programistami ta technologia. Spotykamy się już 26 listopada w Klubie Fuga Mundi, o 18:00 i jedno jest pewne – jeśli kochasz kodowanie równie mocno jak my, nie może Cię zabraknąć!

Wiedzą tradycyjnie dzielimy się bezpłatnie, ale niezbędna jest rejestracja na www.techcamp22.evenea.pl. Dla wszystkich uczestników oprócz merytoryki na najwyższym technologicznym poziomie zapewniamy gorącą pizzę.

Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami: Grupa Unity, Nokia, Kei.pl, Pracuj.pl, Miquido oraz partnerem strategicznym Województwem Małopolskim.


Tematy pokrewne:  

tag TechCamptag patronat DItag Kraków
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Luty 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829