TechCamp #25/26 Łapiesz się w PHP? Wpadnij na TechCamp!

PATRONAT MEDIALNY 13-02-2015, 10:19

Powstał w 1994 roku i zrewolucjonizował świat programowania obiektowego. Z jego pomocą generowane są strony internetowe, w tym portal społecznościowy Zuckerberga. Programisto! Jeśli czujesz, że w lot chwytasz PHP, dołącz do nas na najbliższych odcinkach TechCampu!

TechCamp o PHP

Wydarzenie jest bezpłatne, ale niezbędna jest rejestracja:

Zarejestruj się bezpłatnie na: www.techcamp25.evenea.pl (Kraków)

Zarejestruj się bezpłatnie na: www.techcamp26.evenea.pl (Wrocław)

Już 5 marca w Krakowie i 12 marca we Wrocławiu spojrzymy od strony kodu na jeden z najpopularniejszych języków programowania - PHP - oraz przedstawimy praktyczne wykorzystanie tego języka w codziennej pracy. Podczas krakowskiego odcinka Piotr Suszalski z Freshmail opowie o PHP w zastosowaniach typu enterprise. Na scenie wiedzą z zakresu kodowania w PHP podzieli się również specjalista z Grupy Unity - Adam Kopeć.

Nie od dziś wiemy, że w stolicy Dolnego Śląska spotkać można wielu pasjonatów nowych technologii, dlatego już w drugim tygodniu marca na techcampowej scenie zobaczymy Mariusza Gila. Ekspert od PHP-owego kodu opowie o możliwościach oferowanych przez Aerospike z perspektywy developera PHP. Z kolei Adam Zieliński, freelancer, Zend Certified Developer z 10-letnim doświadczeniem, spróbuje odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące praktycznego tworzenia kodu w PHP.

Jeśli i Ciebie nurtują pytania związane z PHP, po części merytorycznej tradycyjnie zasiądziemy do wspólnego networkingu w formule TechClash. Dla wszystkich uczestników dostarczymy gorącą, darmową pizzę i najlepsze technologiczne emocje. 

Zarejestruj się bezpłatnie na: www.techcamp25.evenea.pl (Kraków)

Zarejestruj się bezpłatnie na: www.techcamp26.evenea.pl (Wrocław)

Na wydarzenie zaprasza organizator wydarzenia Akademia Unity wraz z partnerami: Grupą Unity, Kei.pl oraz Miquido.


Tematy pokrewne:  

tag Wrocławtag TechCamptag PHPtag patronat DItag Krakówtag Grupa Unity
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Luty 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829