TechCamp #23/24 Poznaj najlepszych architektów Javy (Wrocław, Kraków)

PATRONAT MEDIALNY 09-01-2015, 13:33

Tworzenie kodu w Javie to ich pasja, problematyka elastyczności aplikacji i programowanie obiektowe to ich codzienność, a żadne technologiczne niespodzianki z pewnością ich nie zaskoczą. Przyjdź na TechCamp i poznaj najlepszych ekspertów Javy w stolicy Dolnego Śląska i Małopolski. To ostatni moment na rejestrację!

TechCamp o Javie

Zarejestruj się bezpłatnie na: www.techcamp23.evenea.pl (Wrocław)

Zarejestruj się bezpłatnie na: www.techcamp24.evenea.pl (Kraków) 

Jeśli Ciebie również uzależnia Java, już 14 i 15 stycznia dołącz do technologicznej społeczności Wrocławia i Krakowa. Podczas kolejnych odcinków największego technologicznego barcampu spojrzymy eksperckim okiem na tworzenie kodu dyktowane aktualnymi trendami w Javie.

Kogo zobaczymy na scenie? Nasz techcampowy maraton rozpocznie reprezentant Grupy Unity, Radek Grabowski, z którym spróbujemy przewidzieć problemy i niespodzianki, mogące zaskoczyć młodych programistów na początku ich zawodowej drogi. W czasie najbliższego odcinka TechCampu również Java Masterzy znajdą coś dla siebie. Swoją praktyczną wiedzę przekaże uczestnikom we Wrocławiu Paweł Szulc, a w Krakowie Jarosław Pałka.  Na finiszu części merytorycznej ciekawostki dotyczące kodowania obiektowego i funkcyjnego w Javie przedstawi Bartek „Koziołek” Kuczyński.

Tradycyjnie po prezentacjach zaprosimy Was do wspólnego networkingu w formule TechClash, podczas którego będziecie mieli okazję zadać wszystkie nurtujące pytania dotyczące kodowania w Javie, aktualnych trendów i wzorców, które warto znać. By nikogo nie dopadł głód, dostarczymy Wam darmową pizzę, a wśród najbardziej zaangażowanych uczestników rozlosujemy specjalne kubki TechCampowiczów!

Aby wziąć udział niezbędna jest rejestracja na

 www.techcamp23.evenea.pl (Wrocław)

oraz www.techcamp24.evenea.pl (Kraków)

Na wydarzenie zaprasza organizator wydarzenia Akademia Unity wraz z partnerami - Grupą Unity, Kei.pl oraz Miquido.


Tematy pokrewne:  

tag Wrocławtag TechCamptag patronat DItag Krakówtag Java
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930