TechCamp #16 – graficzne talenty vs. magia animacji

PATRONAT MEDIALNY 28-03-2014, 11:16

Chciałbyś chociaż na chwilę przenieść się w świat technologicznej magii? Podróż do świata grafiki i animacji zapewni Ci udział w najbliższym TechCampie już 10 kwietnia w krakowskim klubie Rotunda. Startujemy o 19. Trwa rejestracja!

Zarejestruj się bezpłatnie na: http://techcamp16.evenea.pl/

Najbliższy odcinek bezpłatnych spotkań technologicznych TechCamp przenosimy do epicentrum studenckiego życia kulturalnego – legendarnego Klubu Rotunda. W czasie 16 odsłony wydarzenia zajrzymy do warsztatu mistrzów grafiki i animacji. Kogo będzie można usłyszeć?

Za każdym razem pokazuje inną twarz. Nie swoją a modelek i modeli, których zdjęcia retuszuje. Na scenie TechCampu pojawi się Dawid Żądło z Kreski Corp. Retouching Studio, na którego kunszcie poznali się już czytelnicy francuskiego Elle, brytyjskiego Vogue, Harper’s Bazaar Romania czy Interview Magazine.

O świecie animacji 2D opowie następnie Błażej Pieczonka – ekspert w animacjach do gier mobilnych, polski Lucky Luke w animowaniu na czas i założyciel studia Pigeon – które zapewnia pełen odlot w tworzeniu concept art., ilustracji i explainer video.

Wydaje Ci się ze HTML jest nieco drętwy? Na naszych oczach rozrusza go Łukasz Stasiak z FreshMail. W czasie TechCampa opowie o procesie powstawania animowanych treści na stronie www z wykorzystaniem właściwości CSS-a 3.

Wśród prelegentów pojawi się także przedstawiciel Jakub Piechowicz ze Studia brandingowego Good at, który wyjaśni czym jest synteza wizualna, czyli jak ważne jest prototypowanie w projektowaniu i dlaczego kontekst jest kluczowy. Technologiczną wiedzą wesprze nas też jak zwykle Grupa Unity.

Po technologicznej rozgrzewce przyjdzie czas na wspólną dyskusję w ramach Open Space. Prelegenci będą czekać na Wasze pytania przy tematycznych stolikach. W każdej chwili uczestnicy dowolnie mogą zmienić stolik i zaangażować się w inną dyskusję. By nikogo nie dopadł mały głód, na czas technologicznych dyskusji zapewniamy gorącą pizzę.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy jedynie rejestracja na: http://techcamp16.evenea.pl/. Najnowsze informacje o agendzie znajdziecie na www.techcamp.pl

KONKURS! Stwórz plakat TechCamp #16 i wygraj 32-godzinny kurs grafiki 3D w „Publishing School” w Krakowie. Na Wasze prace czekamy do 9 kwietnia, 2014 pod adresem info@techcamp.pl!

Za technologiczne emocje odpowiada Akademia Unity wraz z Partnerami: FreshMail, Kei.pl, Pracuj.pl oraz Grupą Unity.

 

konkurs techcamp


Tematy pokrewne:  

tag TechCamptag patronat DItag Kraków
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy