Taxomatic – czyli wygoda prowadzenia samodzielnej księgowości

23-10-2018, 13:50

Wielu małych oraz średnich przedsiębiorców obawia się obowiązków, jakie będą na nich spoczywały, kiedy zdecydują się poprowadzić sprawy księgowe firmy samodzielnie. Strach ten zmusza ich do zaangażowania prywatnego księgowego lub biura rachunkowego, co z kolei przekłada się na większe wydatki firmy. Można jednak zaoszczędzić pieniądze i w sposób wygodny zająć się sprawami finansowymi firmy. Jak?

Na pomoc wszystkim małym oraz średnim przedsiębiorcom rusza rewolucyjny program do księgowania online Taxomatic, który posiada dużą ilość funkcji podstawowych oraz dodatkowych, dzięki którym można w sposób kompleksowy zadbać o finanse swojej firmy.

Mówi się, że to jeden z najbardziej przejrzystych programów tego typu, który gwarantuje intuicyjność oraz idący za nią komfort użytkowania. W czym jednak przejawia się owa wygoda korzystania? Jakie udogodnienia przygotowane przez twórców narzędzia są najbardziej pomocne technicznie i praktycznie?

taxomatic

Przejrzysty interfejs i szata graficzna

Nie da się ukryć, że Taxomatic to jeden z niewielu programów, które łączą w sobie prostotę wykonania wraz z nowoczesnym designem. Minimalistyczna szata graficzna oparta o charakterystyczny ciemnoróżowy intensywny kolor to już niemalże znak towarowy narzędzia.

Interfejs został zaprojektowany zgodnie ze współczesnymi założeniami. Nie jest zagmatwany, wyróżnia najważniejsze funkcje na pierwszym miejscu, stawia na praktyczny minimalizm. A jego główną komórką organizacyjną jest kafelek.

Możliwość wyszukiwania wszystkiego

Twórcy programu Taxomatic zadbali o to, by użytkownicy nie musieli tracić sporej ilości czasu na to, aby znaleźć interesujące ich dokumenty, bazy danych czy raporty. Stworzyli oni lupę, za pomocą której można wyszukać i odnaleźć wszystko to, czego potrzebujemy, w dosłownie chwilę. Przycisk ENTER wystarczy, by w ułamku sekundy znaleźć się pośród pożądanych danych.

To spore ułatwienie – szczególnie dla tych użytkowników, którzy intensywnie korzystają z narzędzia i mają w nim zapisanych wiele dokumentów, których ręczne szukanie zajęłoby sporo czasu.

Korzystanie mobilne

Bywa, że potrzebujemy zrobić coś czy też sprawdzić poza biurem czy domem. Nie posiadamy wówczas ze sobą laptopa za pomocą którego moglibyśmy to zrobić. Na szczęście twórcy Taxomatic przemyśleli i taką ewentualność.

Postanowili umożliwić korzystanie z narzędzia na różnych urządzeniach mobilnych. Z programu będziemy mogli skorzystać więc zarówno za pomocą smartfona jak i tabletu.


Następny artykuł » zamknij

Blockchain w e-commerce

Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
To warto przeczytać

fot. DotPR
fot. Pixabay

fot. eBay


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Listopad 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.