T-Mobile otwiera wirtualną księgarnię

29-08-2011, 21:24

Ponad 1700 elektronicznych publikacji gotowych do pobrania na komputery i smartfony udostępniła sieć T-Mobile. Księgozbiór zawiera różnorodne pozycje: od lektur szkolnych, poprzez klasyki, aż po najnowsze bestsellery.

Sonda
Czytasz e-booki?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

W ofercie księgarni T-Mobile obok płatnych pozycji będą dostępne również e-booki bezpłatne. Większość książek posiada bezpłatną wersję demonstracyjną, dzięki której czytelnik może łatwiej podjąć decyzję o zakupie. Dla fanów literatury regularnie kupujących książki dostępna jest także usługa subskrypcyjna, w której co miesiąc, za stałą kwotę 14,99 zł czytelnik może kupić jedną, dowolną książkę z grupy subskrypcyjnej o wartości ponad 30 zł.

Korzystanie z zasobów księgarni umożliwiają bezpłatne aplikacje, które można pobrać ze strony księgarni i zainstalować na komputerze oraz smartfonie. Wyjątkową cechą aplikacji ma być możliwość współdzielenia książek pomiędzy urządzeniami, tak aby mieć je zawsze pod ręką. Przypadkowo skasowaną książkę można z łatwością odzyskać, synchronizując aplikację ze swoim kontem w księgarni.

>> Czytaj też: E-booki dla Kindle będzie można znaleźć w bibliotekach

Wirtualna księgarnia T-Mobile
fot. - Wirtualna księgarnia T-Mobile
Aplikacja jest dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android, a w planach jest udostępnienie jej również dla użytkowników systemów iOS oraz Samsung Bada.

Księgarnię T-Mobile cechuje nowatorski system płatności, w którym wartość zakupów zostanie bezpośrednio doliczona do rachunku telefonicznego lub pobrana z konta użytkownika.

Wirtualna księgarnia ma być stale powiększana o kolejne publikacje. Więcej na stronie: www.ebooki.t-mobile.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031