Szybkie płatności za zakupy online w Meritum Banku

05-07-2010, 20:11

Meritum Bank udostępnił swoim klientom nową usługę MeritumBank Przelew, która ma umożliwić klientom tego banku sprawniejsze realizowanie płatności za dokonywane zakupy w internecie. Podobną usługę oferuje większość obecnych na rynku banków.

Sonda
Czy korzystasz z szybkich płatności w sklepach internetowych?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

MeritumBank Przelew służy do realizowania szybkich, bezpiecznych i bezprowizyjnych płatności w sklepach internetowych, bezpośrednio z konta klienta w Meritum Banku. Klient dokonujący zakupów w internecie, decydując o sposobie płatności w sklepie bądź serwisie internetowym, może teraz wybrać MeritumBank Przelew, klikając na znak graficzny usługi.

>> Czytaj też: Płacę z Allegro - sprzedawca otrzyma pieniądze później

W wyniku wybrania tej opcji płatności, zostanie on przeniesiony do systemu bankowości elektronicznej Meritum Banku i otrzyma automatycznie wygenerowany, gotowy przekaz pieniężny. Przelew z konta w banku na konto odbiorcy jest realizowany po zatwierdzeniu operacji przez klienta. Sprzedawca otrzymuje natychmiast, w trybie online, informację o uiszczeniu należności. Księgowanie płatności dokonywanych za pośrednictwem MeritumBank Przelewu odbywa się online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

Płatność za pośrednictwem MeritumBank Przelew będzie można przeprowadzać w większości sklepów internetowych umożliwiających klientom realizację płatności online. Przedstawiciele banku zapewniają, że usługa implementowana jest systematycznie na kolejnych serwisach internetowych.

>> Czytaj też: Platnosci.pl - miliard złotych obrotu

MeritumBank Przelew to kolejna z serii usług, obok doładowań telefonów komórkowych, negocjacji online oprocentowań lokat i kursów walut oraz raportów BIK online, udostępnionych klientom w ostatnich tygodniach. Przy wdrożeniu nowej usługi bank współpracował z eCard S.A, PayU S.A. oraz Blue Media S.A.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy