Szukasz placówki pocztowej? Skorzystaj z pomocy serwisu Bliskapoczta.pl

17-04-2018, 10:39

Placówki pocztowe – mimo rozwoju usług internetowych – nadal stanowią istotną część rynku usługowego w Polsce. Rynek ten w ostatnich latach dość szybko się zmienia, tym bardziej warto korzystać z nowoczesnych serwisów, które prezentują aktualne i kompletne dane na temat usług pocztowych.

bliskapoczta.pl

Ostatnie lata radykalnie zmieniły rynek usług – w tym między innymi związany z zakupami, płatnościami, komunikacją, logistyką czy spedycją. Elementem, który je w znacznym stopniu zrewolucjonizował, jest Internet.

Z jednej strony coraz częściej korzystamy z e-handlu, realizujemy wiele płatności za pomocą systemów płatności internetowych itp. Z drugiej – nie da się nie zauważyć, że np. zakupy internetowe nie mogą się obyć bez obsługi tradycyjnej – przykładowo – nawet zamówioną i zapłaconą w kilka minut przesyłkę, zrealizować musi firma spedycyjna i dostarczyć ją pod wskazany adres.

Nie inaczej jest również z wieloma usługami pocztowymi. Co prawda one również zmieniły swoje oblicze, jednak wciąż wielu klientów preferuje możliwość bezpośredniego zrealizowania różnych usług, którymi jest zainteresowana. Wciąż też niektóre z nich musimy wykonać za pośrednictwem stacjonarnej placówki pocztowej.

Jednym słowem – nawet w znacznie „zdigitalizowanej” rzeczywistości XXI w., wciąż często korzystamy z tradycyjnych usług pocztowych oraz pakietu towarzyszących im usług oferowanych przez placówki pocztowe.

Jeszcze kilka lat temu mogłoby się wydawać, że usługi oferowane w okienku pocztowym już niedługo przejdą do historii, tymczasem poczta „obroniła” się, dzięki aktywnemu podejściu i wypracowaniu takiej formuły świadczenia usług, która przekonuje do siebie wciąż znaczną liczbę klientów. Efektem tego zainteresowania jest wznawianie pracy przez placówki w mniejszych miejscowościach, które wcześniej często zamykano.

Co to oznacza? Coraz bardziej rozwiniętą sieć placówek pocztowych, a także zmiany w zakresie ich geograficznego funkcjonowania. Jesteś w nowym dla siebie miejscu i niekoniecznie wiesz, gdzie znajduje się najbliższa poczta Warszawa? Teraz nie musisz już pytać o to przechodniów, czy też zmagać się z dużą liczbą niekoniecznie zweryfikowanych danych, dostępnych pod różnymi adresami internetowymi.

Wystarczy wejść na stronę Bliskapoczta.pl, żeby niemal od razu uzyskać wszystkie potrzebne informacje na temat wybranej lokalizacji i placówek pocztowych funkcjonujących w tym miejscu. Możemy je wyszukać prosto, szybko i skutecznie za pomocą wyszukiwarki albo interaktywnej mapy.

Twórcy serwisu Bliskapoczta.pl zadbali o to, aby stał się on źródłem najistotniejszych i co najważniejsze – sprawdzonych, pewnych i aktualnych danych na temat każdej placówki pocztowej działającej na terenie Rzeczpospolitej Polskiej – zarówno w największych aglomeracjach, jak i w małych miasteczkach i wsiach.

Niezależnie od tego, jaka lokalizacja nas interesuje, potrzebne informacje otrzymamy natychmiast po wpisaniu nazwy miejscowości w wyszukiwarce lub zaznaczeniu danego obszaru na mapie.

Serwis prezentuje kompletne informacje – są to między innymi dane teleadresowe, godziny urzędowania, zakres terytorialny działania placówki itp. 

Wszystkie dane prezentowane są w czytelny, klarowny sposób. Serwis skonstruowano tak, aby poruszanie się w jego ramach było jak najbardziej intuicyjne, a co za tym idzie: szybkie i skuteczne.

Tajemnicą sukcesu w Internecie jest przede wszystkim maksymalizacja efektywności, czyli jak największe ograniczenie czasu potrzebnego do wyszukania istotnych dla internauty danych. Stąd też coraz większa popularność serwisów działających na podobnych zasadach i powstałych w wyniku podobnych założeń platform internetowych, prezentujących różne obszary ważnych dla szerokiego kręgu internautów informacji.

Możliwość oszczędzenia czasu jest dla większości ludzi jedną z najważniejszych wartości – Bliskapoczta.pl to odpowiedź na to szczególne, współczesne zapotrzebowanie. Nie musimy się już zastanawiać, czy placówka działająca w danej okolicy rzeczywiście pracuje, a jeśli tak – to w jakich godzinach. Uzyskamy też informacje na temat katalogu oferowanych przez nią usług pocztowych.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


fot. Sarota PR


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.