Szukasz inwestora?

PATRONAT MEDIALNY 04-07-2013, 10:18

Prowadzisz firmę, rozwijasz swój pomysł, ale myślisz o pozyskaniu inwestora? Jeśli tak, przeczytaj ten artykuł.

inno-tech expo

W Kielcach od 17-19 października tego roku odbędzie się wydarzenie pt. Inno-Tech Expo. Ma ono na celu promocję i integrację firm zajmujących się rozwojem nowych technologii w Polsce i na świecie. Adresowane jest do przedsiębiorstw - zarówno tych dużych, jak i małych, które swoją pracą rozwijają wąską specjalizację. Udział w wydarzeniu potwierdziły także uczelnie, instytucje otoczenia biznesu. Inno-Tech Expo ma służyć wydobyciu na światło dzienne tego, czym na co dzień zajmuje się szkolnictwo wyższe.

Nie zabraknie w tej inicjatywie inwestorów. Organizatorzy zapraszają szeroki przedział osób zajmujących się tak dofinansowaniem, jak i inwestowaniem w rozwijające się projekty. Dzięki temu w jednym miejscu będzie okazja do tego, aby poznać portfolio przedstawicieli różnych funduszy.

Pierwszego dnia wydarzenie będzie zamknięte dla odwiedzających, ukierunkowane głównie na nawiązywanie relacji biznesowych z wystawcami. Wtedy też odbędzie się Demo Day, w trakcie którego chętni wystawcy będą mogli w trakcie trzyminutowej prezentacji opowiedzieć o swojej dzialności i realizowanych projektach.

Zainteresowane pozyskaniem inwestora startupy, tuż po tym jak zarejestrują się jako wystawcy, dostaną od organizatorów ankietę do wypełnienia, w której przedstawiać będą dotychczasową działalność oraz kierunki rozwoju. 17 października zorganizowane będą dla nich spotkania z inwestorami. Oni także otrzymają ankietę, która z kolei będzie miała za zadanie przedstawić branże, jakimi są zainteresowani.

Drugi i trzeci dzień Inno-Tech Expo służyć będzie nie tylko nawiązywaniu kolejnych relacji biznesowych. Pozwolą one także na intensywną promocję wśród zwiedzających osob, także zainteresowanych nowymi rozwiązaniami technologicznymi.

Strona wydarzenia: http://www.targikielce.pl/innotech/index.php

Patronem honorowym targów jest Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Prezydent Miasta Kielce oraz Stowarzyszenie Eksporterów Polskich.

Patronat branżowy nad wydarzeniem objęły IAB Polska oraz Aula Polska.

Patroni medialni targów to Pulsu Biznesu, Dziennik Internautów, Magazyn Proseed, Mam Startup oraz Nowy Marketing. 

Targi Inno-Tech Expo odbędą się w dniach 17-19.10 w Kielcach, w jednym z największych europejskich centrów targowych.

Organizatorami targów są: Com Creation należąca do grupy Planet Group – firma wyspecjalizowana w organizacji wydarzeń, w szczególności dla branży nowych technologii, Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Kielcach – instytucja otoczenia biznesu, Targi Kielce - drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej.


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930