Szansa dla przedsiębiorców – terminal za 0 zł

03-08-2018, 13:53

Płatności bezgotówkowe w Polsce ciągle się rozwijają. Coraz więcej klientów chce regulować rachunki za pośrednictwem karty płatniczej, BLIKa lub telefonu komórkowego. Teraz przedsiębiorcy, którzy nie mają terminali płatniczych, mają szansę na terminal za 0 zł. Dowiedz się więcej!

mat partnera

Odkryj szereg możliwości!
Polacy coraz chętniej wybierają płatności bezgotówkowe zamiast tych gotówkowych - wynika to między innymi z najnowszego badania opinii publicznej, przeprowadzonego przez eService. Prawie 60% respondentów jako preferowaną metodę płatności wskazało na transakcje bezgotówkowe, swój wybór argumentując m.in. szybkością transakcji, wygodą oraz bezpieczeństwem. Nietrudno również znaleźć przypadki, w których to klienci, pomimo zainteresowania usługą lub produktem, rezygnują z zakupu ze względu na ograniczenia (np. brak terminala płatniczego, a co za tym idzie brak możliwości przeprowadzenia płatności bezgotówkowej). Dlatego też niezależnie od prowadzonego przez Ciebie biznesu (np. fryzjer, stoisko na bazarze, piekarnia, salon masażu), warto pomyśleć o wdrożeniu tej formy płatności. Ponieważ, jak sam widzisz, jej brak może oznaczać nie tylko problem ze zdobyciem nowych klientów, ale i utrzymaniem dotychczasowych. Jeśli przeszkodą dla Ciebie były koszty związane z opłatą za świadczenie usługi (płatności bezgotówkowe) oraz zakupem samego sprzętu – program Polska Bezgotówkowa jest właśnie dla Ciebie.


Zgarnij terminal bez abonamentu, poznaj program Polska Bezgotówkowa!
Program Polska Bezgotówkowa wystartował na początku roku 2018. Jego celem jest m.in. rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce. Do kogo jest kierowany? Przede wszystkim do mikro i małych przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swój biznes. Aby wziąć udział w programie, musisz spełnić podstawowe warunki oraz przejść krótki i prosty proces weryfikacji. Po spełnieniu wszelkich formalności możesz otrzymać pakiet korzyści, m.in. dzięki jednemu z partnerów – eService - możesz liczyć na terminal bez abonamentu (przez 12 miesięcy nie ponosisz kosztów związanych ze świadczeniem usług), terminal za 0 zł (otrzymasz do 3 darmowych terminali płatniczych, do wyboru są 2 modele – terminal Smart D220 oraz terminal standardowy). Sam widzisz, że terminal za 0 zł jest na wyciągnięcie ręki. Chcesz poznać szczegóły dotyczące programu Polska Bezgotówkowa? Wejdź na stronę Bez Gotówki https://bezgotowki.pl/oferta/ i dołącz do rewolucji w płatnościach.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Luty 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Serwisy specjalne: