System POS – sprawdź czy będzie odpowiedni dla Twojego lokalu!

17-05-2018, 14:46

Poszukując informacji i nowych rozwiązań w zakresie kierowania restauracją zapewne często trafiasz na nazwę „system POS”. Być może dobrze ją znasz, a może dopiero startujesz w branży gastronomicznej i jest ona dla ciebie całkowicie nowa. Czy system POS będzie odpowiedni dla twojego biznesu?

mat partnera

Bez wątpienia na to pytanie można odpowiedzieć twierdząco. System POS został bowiem tak opracowany, by pomóc zarówno w organizacji nowego lokalu gastronomicznego, jak i w usprawnieniu pracy tego, który działa już od jakiegoś czasu. A dodatkowo system POS możesz często wypróbować za darmo.

Jeśli otwierasz nowy biznes


Otwarcie i prowadzenie lokalu gastronomicznego nie jest rzeczą łatwą. Smaczne menu czy ciekawa aranżacja wnętrza to nie wszystko. Musisz bowiem sprawić, by twój lokal działał jak dobrze naoliwiona maszyna. Do tego oczywiście potrzebny jest wykwalifikowany personel. Jednak nawet jeśli będziesz pracował z najlepszymi w tej branży, przyda ci system, który usprawni pracę, pomoże w szybkiej realizacji zamówień, a także w zarządzaniu i ewidencji finansowej, kontrolowaniu stanu magazynu, czy ocenie popularności czy też opłacalności poszczególnych pozycji w menu.

Jeśli chcesz unowocześnić firmę


Taki system przyda Ci się również jeśli od dawna prowadzisz biznes zmagając się z codziennymi, tak często spotykanymi  w tej branży, problemami. Przede wszystkim pomoże ci on w sprawniejszym zarządzaniu lokalem. Analizując statystyki, jakie wyświetli system łatwiej będzie nie tylko zdecydować czy i w jaki sposób zmienić i uatrakcyjnić menu, ale także prowadzić ewidencję magazynową, dzięki czemu łatwiej będzie składać zamówienia tak, by niczego nie zabrakło, a jednocześnie, by produkty się nie marnowały. Ale to nie wszystko! Klienci na pewno docenią jeśli okaże się, że dzielenie rachunku na kilka osób czy kilka różnych płatności (np. gotówka + karta) to nie problem.

Jeśli jesteś właścicielem kilku lokali


System POS świetnie sprawdza się również jako pomoc w zarządzaniu kilkoma lokalami. Tym bardziej, że zautomatyzowanie ich pracy to dla ich właściciela spora oszczędność czasu i pieniędzy, a także możliwość kontrolowania pracy restauracji czy kawiarni w każdym momencie i z każdego miejsca, gdzie będzie dostęp do Internetu. Korzystanie z jednego systemu nie oznacza też, oczywiście, że lokale muszą mieć np. identyczne ceny na te same potrawy. I tu autorzy nowoczesnych systemów tworzonych z myślą o gastronomii, wyszli naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, w efekcie czego system POS pozwala wprowadzać różne ceny na te same produkty, ale serwowane w innej lokalizacji czy na wprowadzenie nieco innego menu w kolejnych prowadzonych przez ciebie miejscach.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


fot. Codecool


  
znajdź w serwisieRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Styczeń 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2019 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.