SysOps / DevOps Polska MeetUp #8 – ósme spotkanie administratorów w Warszawie

PATRONAT MEDIALNY 23-05-2016, 06:17

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na kolejne MeetUp, który odbędzie się 2 czerwca o godz. 18:00 w sali konferencyjnej na 11. piętrze budynku AVIVA (ul. Domaniewska 44, PLATINIUM 4, Warszawa).

SysOps / DevOps Polska MeetUp #8

Inicjatywa cyklicznych spotkań miłośników administracji sieciowej to pomysł dwóch adminów: Pawła Ufnalewskiego i Mariusza Dalewskiego, którzy najpierw zidentyfikowali branżową niszę – polscy administratorzy sieciowi i systemowi nie mają wspólnej i łatwo dostępnej platformy wymiany wiedzy online. Tak powstała grupa otwarta na portalu Facebook – SysOps / DevOps Polska, która zrzesza ponad cztery tysiące przedstawicieli tych profesji, służąc im jako wsparcie w pracy i prywatnych wyzwaniach technicznych. Widząc wielkie zainteresowanie użytkowników i duży potencjał oddolnego poszerzania wiedzy technicznej członków grupy, w głowach Pawła i Mariusza narodził się kolejny pomysł – stacjonarne spotkania, podczas których przedstawiciele branży zaprezentują swoje dokonania z wybranego obszaru wiedzy IT.

- Doświadczenie kolejnych spotkań uczy nas, że wysoki poziom techniczny prelekcji jest najlepiej odbierany przez uczestników, których interesują zaawansowane case study z zakresu IT - mówi Mariusz Dalewski, jeden z organizatorów spotkań SysOps / DevOps Polska MeetUp.

Podczas najbliższego eventu będziemy mieli okazję wysłuchać prezentacji Grzegorza Wieczorka nt. „Replikacja użytkowników w systemach heterogenicznych na przykładzie AD i 389-ds”. Grzegorz jest administratorem bezpieczeństwa systemów informatycznych i kierownikiem ds. infrastruktury IT. Jego zainteresowania techniczne obejmują bezpieczeństwo i kryptografię, system Linux (RedHat, CentOS), wirtualizację, zaś największą pasją jest projektowanie dedykowanych rozwiązań, szytych „na miarę” konkretnego przypadku.

Drugim prelegentem tego dnia będzie Damian Szczerbaty – prawnik z kancelarii Snażyk Granicki, zajmujący się doradztwem prawnym dla branży nowych technologii oraz obsługą transakcji inwestycyjnych, specjalizujący się w prawie handlowym, ochronie danych osobowych i prawie własności intelektualnej. Podczas #8 MeetUpu opowie nam o najczęstszych pytaniach, z jakimi spotyka się w swojej praktyce zawodowej: „Przychodzi dział IT do prawnika”.

Po każdej prelekcji zapraszamy do krótkiej dyskusji z autorami wystąpienia. Dołączcie do wydarzenia dostępnego pod linkiem: http://www.meetup.com/SysOpsPolska/events/230662022/ lub śledźcie transmisję na żywo dostępną na stronie naszego dostawcy streamingu – firmy White Stream.

Po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników do dalszych rozmów i poczęstunku pod znakiem pizzy i piwa. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału. Widzimy się 2 czerwca!

 


Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag MeetUptag administratorzy sieci
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Listopad 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930