Suszarki do rąk opinie - jaką suszarkę kupić do hotelu?

10-11-2016, 11:50

Nie sposób bagatelizować olbrzymiej wygody, jaką do naszego życia wprowadzają suszarki do rąk. Jeżeli do tej pory sądziłeś, że jesteś skazany albo na tanie, kosztujące do 200 złotych urządzenia, albo bardzo kosztowne suszarki do rąk, przeznaczone do większych łazienek publicznych, to znak że nie miałeś do czynienia z modelem suszarki firmy Handy.

Jest to hotelowa suszarka do rąk, modela Valera. Urządzenie posiada 1500 W mocy, co czyni ją dobrym kompromisem pomiędzy wydajnością działania, energooszczędnością i atrakcyjną ceną. Fakt, że jest to dedykowana suszarka hotelowa, czyni zeń również idealną propozycję do łazienki w mieszkaniu lub dom. Zacznijmy naszą recenzję od tego, co widać gołym okiem. Budowa suszarki jest klasyczna i składa się z prostopadłościanu, zamkniętego w białej obudowie z tworzywa ABS. Klasyczny wygląd to niewątpliwy atut tego modelu, który czyni go doskonałą propozycją do większości rodzajów łazienek, bez względu na ich wielkość oraz wystrój. W dolnej części obudowy znajduje się dmuchawa ciepłego powietrza. Podkładając pod nią dłonie, suszarki do rąk Handy Valera uruchamiają się samoczynnie. Odpowiada za to dobrej jakości fotokomórka, wykrywając ruch dłoni już z odległości około 25 centymetrów. Po uruchomieniu, suszarki do rąk z tej serii będą działać od 11 do 25 sekund maksymalnie. Jeśli fotokomórka wykryje, że dłonie zostały odsunięte, to po 11 sekundach suszarka się wyłączy. Analizując podane informacje, które nasze testy potwierdziły, można określić ten model jako suszarkę szybką i bardzo wydajną. Maksymalna moc suszarki do rąk Handy wynosi 1650 W, co przy cenie 450 złotych brutto, jest bardzo rzadko spotykanym wynikiem.

suszarka do rąk valera


Inżynierowie, pracując nad tym modelem suszarki do rąk, mieli na celu zapewnienie jej jak największej trwałości oraz wygody użytkowania. Zostało to osiągnięte za sprawą specjalnej konstrukcji silnika o zwiększonej żywotności Long Life. Dzięki temu, średnia długość przydatności suszarki do użytkowania wynosić może nawet 7 lat! Oczywiście, przy tak długim zaplanowanym okresie użytkowania, nie możemy zapominać o tym, jak ważne jest utrzymanie suszarki w odpowiedniej kondycji oraz higienie. Aby nam to ułatwić, model dysponuje wyjmowanymi filtrami, które można szybko i łatwo wyjąć, a następnie umyć pod bieżącą wodą. Nie należy zapominać o tej podstawowej czynności serwisowej, która ma na celu zapewnienie najlepszych, bezpiecznych warunków pracy dla suszarki do rąk oraz naszego zdrowia. W warunkach dużej wilgotności, występującej w łazienkach oraz częstych różnic temperatur, mamy do czynienia z powstawaniem najlepszych warunków do rozwijania się grzybów i bakterii. Wraz z wydmuchiwany z suszarki do rąk powietrzem, będą one rozprowadzane po całej łazience, w tym również przedostają się na suszone ręce. Regularnie wyjmując filtr z suszarki Handy Valera i dokładnie go myjąc, eliminujesz ryzyko związane z powstawaniem chorób górnych dróg oddechowych. Podsumowując, prezentowana suszarka, oprócz tego że dostępna w dobrej cenie, zapewnia również bardzo przyzwoite warunki pracy.

Suszarka do kupienia w sklepie Higieniczny.pl.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać


fot. peshkovRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Serwisy specjalne: