Suszarka Perfect Care - pomocnik dla Twojej pralki

28-08-2020, 19:20

Pralka to urządzenie, które okazało się dla ludzkości prawdziwą rewolucją. Pranie ubrań nigdy do tej pory nie było tak proste i przyjemne. Innowacyjne funkcje, które posiadają dzisiejsze pralki szwedzkiej marki Electrolux wciąż zaskakują, ale czy warto na tym poprzestać? W żadnym razie – również i suszenie ubrań może być jeszcze łatwiejsze i szybsze. Poznaj nowoczesną linię suszarek PerfectCare.

Suszarka jedyna w swoim rodzaju 

Zapomnij o standardowych, rozkładanych suszarkach, które zajmują większość pomieszczenia. Szczególnie w dzisiejszych czasach ważne jest zachowanie czystej przestrzeni pozbawionej zbędnych rzeczy. Niewielki metraż mieszkania lub domu to nie jedyna okazja do tego, aby usunąć z pola widzenia niekoniecznie ładne przedmioty codziennego użytku. Do tej kategorii na pewno pasuje klasyczna, rozkładana suszarka na pranie, która już od progu przyciąga spojrzenie gości. Czas z tym skończyć!

Suszarki zaprojektowane przez szwedzką markę Electrolux to urządzenia, które pozwolą Ci zapomnieć o dawnych metodach suszenia prania. Od teraz nie musisz martwić się o ubrania rozwieszone na podwórku czy balkonie – dzięki linii urządzeń PerfectCare możesz cieszyć się nie tylko z perfekcyjnie upranych, ale również doskonale wysuszonych ubrań. 

Jeżeli pranie i suszenie może być tak proste, to czy nie da się również sprawić, aby ubranie było zdatne do założenia zaraz po wyjęciu z urządzenia? Dla wszystkich, którzy unikają prasowania, powstały specjalne modele wyposażone w nowoczesne programy parowe. Tkaniny, które są łatwe w prasowaniu mogą wyglądać perfekcyjnie zaraz po wyjęciu z bębna. 

Para działa rozluźniająco na włókna, dzięki czemu na materiale przestają być widoczne drobne zagniecenia, a on sam staje się przyjemniejszy w dotyku. Systemy parowe doceni każdy, kto szanuje swój czas i niekoniecznie kocha prasowanie.

Koniec z wyrzucaniem ubrań

Nowe ubranie, kilka prań i jeden efekt – materiał, który nie nadaje się do użytku. Taka sytuacja może spotkać każdego, a winą wcale nie musi być niska jakość zakupionej rzeczy. Niektóre tkaniny mają skłonności do szybkiego mechacenia czy rozciągania, ale przy odpowiedniej pielęgnacji możemy tego uniknąć. 

Czas skończyć z marnotrawieniem pieniędzy, które tracimy razem z pięknymi ubraniami. Szwedzka marka Electrolux od lat pracuje nad urządzeniami, które pomogą Ci odpowiednio zadbać o każdą tkaninę – niezależnie od tego, jak bardzo jest delikatna.

Na to, jak ostatecznie wygląda ubrania, wpływ ma nie tylko pranie, ale także suszenie. Oba te procesy są niezwykle ważne, aby zachować jak najlepszą jakość materiału. Poprzez dobór odpowiedniej temperatury możemy zapomnieć o rozciągniętych spodniach, ale także koszulkach, które skurczyły się o rozmiar bądź dwa. Temperatura ma znaczenie nie tylko podczas prania, ale także suszenia. Zadbaj o siebie i swoje ubrania już dzisiaj – wybierz jedno z urządzeń (albo dwa!) z serii PerfectCare. 

Urządzenie, które zachwyci każdego

Jeżeli obawiasz się, że delikatne materiały mogą być nieodpowiednie do suszenia w suszarce bębnowej – koniecznie sprawdź innowacyjność systemu CycloneCare z technologią 3DSense. Niezależnie od tego, czy chcesz wysuszyć jedwabną koszulę, czy wielowarstwową, puszystą kurtkę – możesz mieć pewność, że tkanina pozostanie w idealnym stanie. 

Urządzenia PerfectCare dostępne są do kupienia w różnych wariantach, dlatego kupujący może zadecydować, jaką klasę energetyczną wybiera – A, A+, A++ oraz A+++. Nowoczesne urządzenia oferują oszczędne działanie, które jest bardziej ekologiczne. Dodatkowo, poprzez zastosowanie pompy ciepła można suszyć ubrania w temperaturze niższej, niż było to dostępne kiedyś. Suszarka z pompą ciepła HeatPump dba nie tylko o Twoje ubrania, ale także o środowisko.

Również inteligentny system OptiSense sprawi, że możesz skorzystać z kolejnego, ekologicznego rozwiązania. Urządzenie samo zaprogramuje odpowiedni czas suszenia, dzięki czemu ubrania będą perfekcyjnie suche, ale nigdy przesuszone – dlatego zachowają swój idealny wygląd na dłużej. System OptiSense opiera się na czujnikach wilgotności. Suszarki szwedzkiej marki Electrolux to jeszcze więcej funkcji, ale znacznie mniej Twojego wysiłku.


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag suszarkatag PerfectCaretag nolstag Electrolux
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: