Strona www dla firmy. Co trzeba o niej wiedzieć?

17-06-2019, 10:12

Serwis www to dla firmy wizytówka i najważniejszy sposób na przyciągniecie nowych klientów. Komu zlecić projektowanie stron internetowych, by inwestycja przyniosła oczekiwany skutek?

projektowanie stron

  1. Projektowanie stron www – jak powinna wyglądać witryna?
  2. Tworzenie stron internetowych – jakiej firmie zlecić to zadanie?
  3. Pozycjonowanie stron internetowych – dlaczego jest tak ważne?

 

Strona internetowa to w dzisiejszych czasach absolutnie najważniejszy punkt każdej kampanii reklamowej. Nie ma znaczenia, czy koncentrujemy się technikach z zakresu marketingu internetowego, czy też stawiamy na tradycyjne metody, wykorzystujące na przykład ulotki. Wszystkie materiały reklamowe powinny przecież zawierać odnośniki do witryny www, na której klienci zainteresowani naszą ofertą poznają jej szczegóły oraz dowiedzą się, jak dojechać do naszej firmy.

Warto jednak pamiętać, że nawet jeśli uda nam się przyciągnąć uwagę klienta, a po wejściu na stronę ujrzy źle zaprojektowany, niefunkcjonalny serwis o niezachęcającym wyglądzie, najprawdopodobniej szybko go opuści, nie korzystając z naszych usług. Dlatego ważną kwestią dla każdego przedsiębiorcy powinno być stworzenie łatwej w obsłudze i atrakcyjnej wizualnie strony. Wyjaśniamy, komu zlecić tworzenie stron internetowych i co zrobić, by były one dobre widoczne w sieci.

 

Projektowanie stron www – jak powinna wyglądać witryna?

W dzisiejszych czasach coraz więcej internautów przegląda strony za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Inne rozdzielczości ekranów oraz sposób korzystania z wyświetlanych na nich witryn sprawia, że współczesny web development koniecznie powinien zadbać o to, by były one rensponsywne – a więc poprawnie wyświetlały się na różnych urządzeniach, od zwykłego PC-ta, aż po telefon komórkowy.

Nie bez znaczenia są też kwestie wizualne. Projektowanie stron www, które są zachęcające dla użytkownika i zgodne z aktualnie panującymi trendami nie jest łatwe. Te bowiem szybko się zmieniają, a projektant powinien na bieżąco śledzić wszystkie zmiany, dostosowując do nich wykonywane przez siebie witryny – zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności, która z punktu widzenia zatrzymania użytkownika jest szczególnie ważna.

 

Tworzenie stron internetowych – jakiej firmie zlecić to zadanie?

Ze względu na ogromne znaczenie, jakie tworzenie stron internetowych ma we współczesnym świecie, powstaje coraz więcej firm oferujących tego typu usługi. Jak wśród nich znaleźć tę, której oferta będzie dla naszego przedsiębiorstwa najlepszym rozwiązaniem? W podjęciu decyzji najbardziej pomocne okaże się z całą pewnością portfolio projektanta. To, jak wyglądały jego dotychczasowe realizacje i dla jakich marek pracował, powie nam wiele o jakości stworzonej przez niego witryny oraz o tym, czy jego wizje będą dopasowane do charakteru naszej działalności.

 

Pozycjonowanie stron internetowych – dlaczego jest tak ważne?

Nawet najlepiej wykonana witryna www nie przyczyni się do wzrostu liczby klientów naszej firmy, jeśli nie będzie ona widoczna w sieci. To na pewno wystarczający powód, by zainwestować również w pozycjonowanie stron internetowych. Co ważne, nie jest to jednorazowy, a regularnie powtarzający się wydatek. Nie należy go jednak unikać – prawidłowo wypozycjonowany serwis jest częściej znajdowany w wynikach wyszukiwarek.

To z kolei przekłada się na większą liczbę odwiedzających, wśród których spora część skorzysta z naszej oferty. Koszty związane z pozycjonowaniem stron warto więc potraktować jako inwestycję, która szybko zwróci się w postaci coraz większych obrotów firmy.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać

fot. LeslieAnn

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Serwisy specjalne: