Strategie free marketingu

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 17-04-2010, 02:39

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub w jakiś sposób Twój sukces zależy od sprzedaży, wiesz doskonale, że - wbrew pozorom - biznesu nie powinno się zaczynać od produktu. Przede wszystkim musisz mieć dobry plan, jak ten produkt sprzedać.

Strategie free marketinguTo klienci tak naprawdę czynią zwykłych przedsiębiorców bogatymi przedsiębiorcami. Czy jest możliwe, żeby początkująca firma bez problemów i za niewielkie pieniądze przyciągnęła rzeszę klientów? Andrzej Smoleń, autor wydanego przez Złote Myśli e-booka „Strategie free marketingu” przekonuje, że można to osiągnąć bez angażowania środków.

Każdy, kto prowadzi czy zarządza jakimkolwiek biznesem, wie, jak ważna jest wiedza teoretyczna, jednak najlepszych charakteryzuje nie tylko ogrom jej posiadania, ale umiejętność praktycznego jej wykorzystania. „Strategie free marketingu” zawiera jedno i drugie. Teoretyczne zasady biznesu uznane od dziesięcioleci poparte wskazówkami i przykładami stosowanymi dziś, ale i do zastosowania jutro na dynamicznie zmieniającym się rynku.
Marek Cygan, Dyrektor Agencji Allianz

>> Zamów: Strategie free marketingu

Co konkretnie można znaleźć w tym e-booku? Czytając „Strategie free marketingu”:

  • Poznasz 10 niewiarygodnie prostych sposobów na stworzenie wyróżniających Cię materiałów reklamowych, w które zainwestujesz śmiesznie małe pieniądze.

  • Odkryjesz, jak prosta prezentacja PowerPoint może przez lata promować Twój biznes na całym świecie, generując rokrocznie tysiące potencjalnych klientów.

  • Odkryjesz prosty sposób na to, aby bez wydawania złotówki zebrać setki potencjalnych klientów w jednym miejscu.

  • Dowiesz się, jak jedna krótka rozmowa na parkingu zmieniła bankrutujący dom handlowy w tętniące życiem i przynoszące fantastyczne dochody centrum handlowe.

  • Otrzymasz gotowe pomysły i rozwiązania, które pozwolą Ci już na starcie Twojego biznesu generować solidne zyski

Stosując tylko ułamek wiedzy zawartej w tej publikacji, Twoja inwestycja w tę wiedzę zwróci się w najbardziej pesymistycznym scenariuszu po miesiącu - zapewnia wydawca, udzielając na tę książkę wiecznej gwarancji.

Dowiedz się więcej i zamów: Strategie free marketingu

Zobacz więcej e-booków


To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Styczeń 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Serwisy specjalne: