Sterowanie CNC, części maszyn, automatyka tylko w akcesoria.cnc.info.pl!

13-06-2017, 06:43

Firma Akcesoria CNC działa na rynku od 2005 r. w Augustowie. Wyróżnia się bogatym asortymentem oraz doświadczoną załogą, radzącą Klientom w każdej sytuacji. Wybór urządzeń z zakresu montażu i konstruowania urządzeń nie powinien stanowić już najmniejszego problemu. Sklep Akcesoria CNC jest częścią firmy i oficjalnym sklepem internetowym.

akcesoria cnc

200 000 produktów w jednym miejscu

W sklepie akcesoria.cnc.info.pl znajdą Państwo przede wszystkim części do automatyki przemysłowej: sterowniki i silniki, serwonapędy, falowniki, sterowniki programowalne PLC, przewody i kable, a także elementy techniki liniowej: tuleje, łożyska liniowe, tuleje ślizgowe, prowadnice szynowe - https://www.akcesoria.cnc.info.pl/43-mechanika/technika-liniowa/prowadnice-liniowe , łańcuchy, koła łańcuchowe, śruby trapezowe i kulowe, uszczelnienia czy sprzęgła. Nie brakuje również szerokiej gamy elementów mechaniki maszyn. W ofercie sklepu internetowego znajduje się kompletny wybór elektrowrzecion (wyjątkowo solidny i dokładny element obrabiarki) w zakresie mocy od 0,8 kW aż do 7kW o rozmaitej prędkości obrotowej. Służy do zamocowania narzędzia (wrzeciono narzędziowe, np. we frezarce) lub obrabianego przedmiotu (wrzeciono przedmiotowe, np. w tokarce). Dzięki obrotowi wrzeciona realizowany jest ruch główny (skrawający) narzędzia.

W sklepie Klienci znajdą także narzędzia, w tym: wiertła, gwintowniki, serwonapędy, narzynki. Można kupić również okablowanie i przewody, ale również co ciekawe chemię techniczną i tworzywa sztuczne.

 

Jakość i ciągłe kształcenie

W naszym sklepie dostaniesz oryginalne produkty firm cenionych na światowym rynku: FANAR, OPTIBELT, BEA, PAFANA, LENZE, BISON-BIAL i inne. Chcemy zadowolić wszystkich, którzy robią zakupy w naszym sklepie, dlatego wciąż się doskonalimy i poszerzamy swój asortyment.

Kształcenie to podnoszenie swoich kwalifikacji, niezależnie od posiadanych już umiejętności, dlatego dbamy również o to i w swoim asortymencie mamy także książki techniczne – dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę ze światem inżynierii, ale również dla wykształconych inżynierów, chcących poszerzać swoje umiejętności i wiedzę ogólną (zakładka Książki Techniczne).

Jeżeli liczysz na pomoc naszych ekspertów, t o nie wahaj się i skorzystaj z jednej z form kontaktu już dziś (zakładka Kontakt). Doświadczeni pracownicy z wieloletnim stażem w branży znajdą odpowiedź na każde Twoje pytanie i polecą Ci właściwy produkt w bardzo korzystnej cenie. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, mailowego i telefonicznego. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8 do 16.

Proszę także na bieżąco śledzić nasz oficjalny profil na Facebooku https://www.facebook.com/ebmiapl/ , gdzie zamieszczamy ciekawe promocje i informujemy o nowościach. Wszystko do maszyn i urządzeń z zakresu montażu oraz konstrukcji.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag CNC
To warto przeczytać

fot. Kasperskyfot. bongkarnfot. LiveSpace

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: