Startup to nie tylko modne słowo! Rozdajemy wejściówki na Rocket Spotlight

PATRONAT MEDIALNY 10-11-2014, 10:57

W listopadzie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości gdański STARTER organizuje Rocket Spotlight - wydarzenie, na którym będziemy mogli poznać i usłyszeć najlepszych z najlepszych, czyli finalistów programu akceleracyjnego Starter Rocket. Dla zainteresowanych mamy dwie specjalne wejściówki do wygrania.

Właśnie dobiega końca pierwsza edycja programu akceleracyjnego Starter Rocket. Do ostatniego etapu dostało się 6 zespołów, które przez 4 miesiące rozwijały swoje pomysły. Wśród finalistów znalazły się takie startupy, jak Fashionote, dr Poket, Pressium, Pin Your Client, StructView i SIP. Starter Rocket daje projektom szansę na sprawdzenie swoich produktów na rynkach zagranicznych oraz dodatkowe wsparcie finansowe do 150 000 zł.

W ramach programu startupy miały także szansę na spotkania z ponad 50 mentorami i doradcami. O tym, jaką wiedzę i umiejętności z nich wyniosły, będzie można przekonać się już 21 listopada podczas finału programu – na wydarzeniu Rocket Spotlight organizowanym podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Dodatkowo, oprócz prezentacji startupów, w Starterze można będzie tego dnia posłuchać inspirujących wystąpień oraz spotkać inwestorów. Na Rocket Spotlight wystąpi m.in. Suchit Dash, były manager w PayPal, który swoje doświadczenie z Doliny Krzemowej wykorzystuje, rozwijając w Berlinie startup Ifeelgoods, platformę pozwalającą marketerom nagradzać swoich partnerów biznesowych.

Więcej informacji i zapisy na Rocket Spotlight: spotlight.starterrocket.pl

Jak zdobyć wejściówkę?

Dla Czytelników Dziennika Internautów mamy 2 specjalne wejściówki na to wydarzenie. Aby wygrać jedną z nich, trzeba przesłać na adres redakcja@di24.pl odpowiedź na pytanie:

Dlaczego właśnie Ty miałbyś/miałabyś otrzymać wejściówkę na Rocket Spotlight?

Jako temat e-maila zgłoszeniowego prosimy wpisać „Rocket Spotlight”. Na zgłoszenia czekamy do południa 14 listopada 2014 r. (piątek). O tym, do kogo trafią bilety, poinformujemy tego samego dnia w aktualizacji do tej informacji oraz w wiadomościach e-mail przesłanych do zwycięzców.

Aktualizacja

Wejściówkę na Rocket Spotlight otrzymuje Mateusz Wójcik, który najlepiej uzasadnił chęć wzięcia udziału w tym wydarzeniu.


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930