Startup Gym – impreza dla startupów i inwestorów

PATRONAT MEDIALNY 22-04-2014, 09:10

4 czerwca w Warszawie odbędzie się Startup Gym, wyjątkowe wydarzenie poświęcone najlepszym polskim projektom internetowym i IT. Sala konferencyjna Warsaw Conference Center zapełni się ludźmi, którzy mają potencjał do tego, aby zmienić oblicze Ziemi!

W jednym miejscu, w jednym czasie, pojawi się czterdzieści ambitnych i głodnych sukcesu zespołów, które przedstawią najbardziej obiecujące, oryginalne i kreatywne projekty znajdujące się w fazie startup. Bitwie na projekty będą przyglądać się goście specjalni oraz inwestorzy, którzy posiadają potencjał potrzebny do zrealizowania śmiałych idei startupowców. Wśród gości specjalnych znajdą się osoby, które swoimi sukcesami potwierdziły, że wiedzą jak prowadzić biznes. Podzielą się one z uczestnikami doświadczeniami, jakie wyniosły z różnych etapów rozwoju własnych projektów.

 Startup Gym będzie projektową burzą mózgów, która zderzy ze sobą najlepiej rokujące polskie projekty z doświadczeniem biznesowym ludzi, którzy od lat prężnie działają w branży internetowej oraz IT. To doskonała okazja do nawiązania niezwykle interesujących kontaktów, poszerzenia horyzontów oraz zwrócenia uwagi na nowatorskie i oryginalne rozwiązania, które dopiero pukają do drzwi, za którymi znajduje się sukces lokalny oraz globalny.

Wszystkie startupy zainteresowane wzięciem udziału w imprezie zapraszamy do rejestracji na http://www.startupgym.pl


Tematy pokrewne:  

tag startupytag Startup Gymtag patronat DI
  
znajdź w serwisie